Вік моделі, як вважається, недовгий. Лише деякі з них мають харизму, яка забезпечує їм десятиліття журнальних обкладинок. Проте, навіть вийшовши на модельну пенсію, у них залишається багато цікавих занять і поза глянцем.
У нас вже є підбірка про шість хобіна які варто витратити час. І якщо хобі «довгих» тобі не підходять — приділи час цій статті. Продовжимо:
Свій досвід у моделінг Наомі Кембелл перенесла на телевізійний екран у вигляді реаліті-шоу The Face. Разом із Наомі обирали обличчя рекламної кампанії Ulta Beauty Кароліна Куркова та Коко Роша. Але набагато цікавішою є її благодійна діяльність. Модель співпрацює з самим Дала-ламою, допомагаючи ЮНЕСКО збирати гроші для будівництва дитячих садків у бідних країнах у всьому світі.
Благодійність – найпопулярніше заняття серед моделей, і, треба віддати їм належне, їхній вплив допомагає полегшити життя людей з різних куточків світу. Коко Роша співпрацює з благодійною організацією Senhoa, яка обстоює права мешканців Камбоджі. Прибуток від реалізації своїх прикрас Коко Роша для Senhoa вона відправляє на благодійність.
Пішла ще далі, започаткувавши власний фонд «Оголені серця» Наталія Водянова. Фонд фінансує будівництво дитячих майданчиків у Росії та за кордоном. На його рахунку вже понад 100 ігрових майданчиків та парків, у тому числі для дітей із відхиленнями у розумовому розвитку.
Читайте також: Кара Делєвінь розповіла, чому кинула модельний бізнес
Але в деяких моделей поза подіумом є і цілком реальні і, до того ж, дуже непрості професії. Аманда Мерфі – американська топ-модель, улюблениця Міуччі Прада та… технолог відділення радіології. Зйомки в рекламі не заважають їй віддаватися роботі 4 дні на тиждень, і якщо її кар’єра в індустрії підійде до кінця, вона продовжить розвиватися в медицині, оскільки вважає отриману професію своїм головним досягненням.
А Карлі Клосс кілька років тому закінчила двотижневі курси програмування у Flatiron School, і виявилася настільки успішною у цьому, що вирішила зробити зі свого захоплення повноцінні курси для дівчат.
Проте Ліндсі Скотт досягла успіху в програмуванні значно більше. Вона не лише прикрашає подіуми Victoria’s Secret та Prada, але й має ступінь у галузі комп’ютерних наук Амхерстського коледжу. Ліндсі об’єднала свої навички у програмуванні з модельнгом, щоб створити програму під назвою iPort, яка є віртуальним портфоліо моделі.
Моделі часто крокують з подіуму на великий екран, але не всім вдається отримувати справді добрі ролі. Так, Брук Шілдс після «Блакитної лагуни» на довго застрягла у дуже посередніх фільмах та серіалах. А ось Мілі Йовович та Кемерон Діаз пощастило куди більше. Багато хто навіть не підозрює, що їхня кар’єра почалася з журнальних обкладинок. Роузі Хантінгтон-Уайтлі та Лілі Коул сьогодні також не без успіху підкорюють голлівудський Олімп, проте їхні найкращі ролі, очевидно, ще попереду.
Фото: Gettyimages