UA
RU

Роберт Паттінсон у новій рекламній кампанії Dior

Редагувати переклад

Актор уже не перший рік є амбасадором бренду Dior Homme.

Дружба Роберта Паттінсона з Модним будинком триває вже приблизно дев'ять років і за цей час ми побачили багато чудових колаборацій.

Роберт Паттінсон у новій рекламній кампанії Dior-Фото 1

Останній кампейн нової капсули із чоловічої лінійки також не обійшовся без участі знаменитості. На цей раз Роберт Паттінсон став обличчям нової весняної лінійки чоловічого одягу Dior Homme. На знаменитості можна побачити як спортивні костюми, і класичні варіанти.

Нова колекція була розроблена Кімом Джонсом, а стилісти Мелані Уорд та Еллі Грейс Каммінг створили правильну атмосферу в кадрі. За зйомку відповідав фотограф Рафаель Паваротті. Попередньо, повну рекламну кампанію можна буде побачити вже завтра, 25 жовтня, але бренд протизерив перші кадри. Роберт Паттінсон позував у строгому білому костюмі-двійці, у кежуальному сірому комбі їхнього блейзера та штанів-карго, а також у коричневому бомбері та у поєднанні худі та пальта.

Роберт Паттінсон у новій рекламній кампанії Dior-Фото 2
 
Роберт Паттінсон у новій рекламній кампанії Dior-Фото 3

Роберт Паттінсон у новій рекламній кампанії Dior-Фото 4

Читайте також: Другий шанс: Victoria's Secret перезапустить свої легендарні шоу

Паттінсон є обличчям аромату Dior Homme з 2013 року. Актор «Сутінків» також знявся у рекламних кампаніях чоловічого одягу французького модного бренду восени 2016 та навесні 2017 року. Варто відзначити, що знаменитість дуже гармонійно виглядає в компаніях бренду, тому не дивно, чому Модний дім досі співпрацює з ним.

Статті на тему