UA
RU

Руні Мара та Хоакін Фенікс разом знімуться у драматичному трилері “Острів”

Одна з найбільш відсторонених та загадкових пар Голлівуду працюватимуть разом, ще й у головних ролях.

Польський режисер Павло Павліковський, напевно, вирішив, що сімейна пара у вигляді Руні Мари та Хоакіна Фенікса як ніхто інший зможуть зіграти головні ролі у його новому драматичному трилері “Острів”.

Руні Мара та Хоакін Фенікс разом знімуться у драматичному трилері “Острів”-Фото 1

ROME, ITALY — NOVEMBER 10: (LR) Actor Joaquin Phoenix і дію Rooney Mara attend the 'Her' Photocall протягом 8th Rome Film Festival на Auditorium Parco Della Musica on November 10, 2013 in Rome, Italy. (Photo by Elisabetta A. Villa/WireImage)

Режисер розповів, що історія ґрунтуватиметься на реальних подіях, які відбувалися у далеких 1930-х. Але Павліковський також уточнив, що він сам написав сценарій, тому фільм вийде художнім, але з нотками реалізму. 

Читайте також: Анджеліна Джолі зіграє роль іменитої оперної співачки Марії Каллас

"Острів" розповість історію молодої пари, які вирішили кинути все і переїхати з мегаполісу в "свій власний рай" на безлюдний острів. І все було ідеально доти, доки їх не помітив мільйонер, що пропливає на особистій яхті повз їхній остров. З того часу пара стала головним об'єктом уваги преси, а їхній особистий рай – місцем, на якому вирішили робити бізнес. Як результат, багата графині прибуває на острів і планує будівництво розкішного готелю. Між парою та багачком зав'язується серйозний психологічний конфлікт із неприємними наслідками.

Як повідомив Павло Павліковський, зйомки картини розпочнуться вже 2023 року. 

Статті на тему