UA
RU

Сандра Буллок розповіла про труднощі сприйняття суспільством її прийомних дітей

Редагувати переклад
Актриса зізналася, що багато забобонів через колір шкіри її дітей.
 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Повідомлення, поширення Sandra Bullock (@sandra.bullock.official)

Сандра Буллок не часто розповідає про своїх прийомних дітей, але якщо вже йдеться про них мова, тоді актриса розкриває подробиці виховання її 11-річного сина та 8-річної доньки. У недавньому інтерв'ю з Джадою Пінкетт-Сміт в Red Table Talk 57-річна знаменитість зізналася, що є деякі труднощі сприйняття суспільством їх відмінність у кольорі шкіри. Через це її сім'ю часто засуджують і не вірять, що Буллок є їхньою мамою.

Іноді мені хочеться, щоб наша шкіра була однакового кольору. Це полегшило б сприйняття нас як сім'ї,

- зізналася Сандра.

Також знаменитість побоювалася, що колір шкіри її прийомних дітей Луї та Лайли може вплинути на їхнє становлення як особистостей у соціумі. Актриса говорила, що хотіла б, щоб її сина та доньку судили не за тим, якого відтінку їхня шкіра, а за їхніми вчинками та характером:

Ми так далеко просунулися в галузі цивільних прав, але потім повернулися до минулого. Я хочу, щоб мій син був у безпеці. Я хочу, щоб мого сина судили за те, яким він є.

Сандра Буллок зазначила, що навіть у сучасному світі і будь ти знаменитістю світового рівня, все одно тебе це не врятує від хейту і хвилі расизму.

Читайте також:  На вістрі ножа Бредлі Купер згадав, як на нього напали в метро 

Нагадаємо, що Буллок зараз виховує двох дітей самостійно. Вона всиновила Луї, коли тому було три місяці, а Лайлу забрала з притулку Луїзіани, коли дівчинці виповнилося три роки. У той період актриса була одружена з телеведучим Джессі Джеймсом, але викривши його в невірності, актриса подала на розлучення, забравши опіку над дітьми.

Наразі актриса зустрічається з фотографом Браяном Рендаллом, з яким вона познайомилася у 2015 році. Пара не поспішати йти під вінець, адже вони й так чудово живуть разом і виховують трьох дітей: двох Буллок та доньку Рендалла.

 

Статті на тему