UA
RU

Шеф-кухар Ентоні Бурден покінчив життя самогубством

Редагувати переклад
Ще одне потрясіння. 

Ентоні Бурден помер

Літо почалося поруч трагічних подій: спочатку передбачуване самогубство дизайнера Кейт Спейд, Потім смерть українського режисера Кіри Муратової, а тепер ще й суїцид шеф-кухаря, телеведучого та food-експерта Ентоні Бурдена!

61-річний ведучий шоу «Незвідані краї» (Parts Unknown) на каналі CNN звів рахунки із життям у п'ятницю, 8 червня. Про це заявив виконавчий директор CNN Джефф Цукер:

Тоні був винятковим талантом. Оповідач. Обдарований письменник. Мандрівник. Авантюрист. Він приніс щось особливе в CNN. Це дуже сумний день.

Читайте також: ДОКУМЕНТАЛЬНІ ФІЛЬМИ, ЯКІ ЗМІНЯТЬ ВАШЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ПРО ЇЖУ

Трагедія сталася у Франції, куди чоловік вирушив до роботи над черговим епізодом шоу. Тіло Бурдена знайшов його друг Ерік Ріпер, французький шеф-кухар. Він намагався додзвонитися до Ентоні в готельний номер, але той довго не піднімав слухавку. Ріпер відчув недобре і вирішив перевірити, чи все гаразд. На жаль…

Співчуття сім'ї та дівчині відомого шеф-кухаря, актрисі Азії Ардженто, висловили колеги (Найджела Лоусон, Гордон Рамзі, Джеймі Олівер) та знаменитості (Іггі Поп, Кріссі Тейген, Менді Мур, Бізі Філіппс, Міа Ферроу). 

Ентоні Бурден був відомий не тільки завдяки своїй передачі, він також написав ряд книг про кулінарії: «Навколо світу. У пошуках досконалої їжі», «М'ясо з кров'ю», «Про їжу. Строго конфіденційно. Записки з кулінарного підпілля» та інші. 

Статті на тему