UA
RU

Співачка SLEZA випустила відверту пісню «Сальвадор»

Редагувати переклад
Співачка і сонграйтерка SLEZA випустила інший сингл і кліп "Сальвадор". Це повільна та медитативна R'n'B пісня, яку співачка створила як саундтрек для сексу влюблених одне в одного людей.

Співачка SLEZA випустила відверту пісню "Сальвадор"-Фото 1

Якось вранці ми з моїм чоловіком обговорювали, що в українській музиці не так вже й багато сексу. Не вульгарності з гаслом «візьми мене, доки я не охолола», а саме млосності, краси та солодкості від слова «секс». Увечері я вже показала Льоші пісню. Я завжди хотіла, щоб серед пісень про кохання був би і секс. Не тільки про страждання чи звеличення партнера, а щоб було про те, чим насправді займаються закохані,

 – прокоментувала Ліза Жіхарева.

Читайте також: N̶ONEWNAME: СПІВАЧКА SLEZA ПРО АБ'ЮЗ І ШЛЯХ ДО ОСОБИСТОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ

За словами співачки, пісня з'явилася 11 лютого – наступного дня після помолвлення з її коханим Олексієм Кривошеєвим, саундпродюсером студії «Істок» та гурту BRAII.

Трек "Сальвадор" - це інший сингл нового проекту SLEZA. А його майстеринг спеціально створювали у лондонській студії Metropolis.

Режисером кліпу став Федір Жихарєв, брат співачки, засновник та фронтмен британської панк-групи Powerplant. А ідея із силуетом, що обертається, як на вітрині магазину – це пряма сатира про продаж сексу та тіла.

Нагадаємо, що проект SLEZA (у минулому Lissa Wassabi) співачка заснувала після того, як рік провчилася у Лондоні у British and Irish Modern Music Institute (BIMM) на програмі Songwriting. Повернувшись до Києва, Ліза створила новий музичний проект SLEZA. Дебютною роботою співачки став кліп "Проблема", присвячений темі об'єктивації дівчат, який за коротку годину зібрав понад 100 000 переглядів на YouTube

Статті на тему