UA
RU

Стали відомі нові подробиці особистого життя короля Чарльза та принцеси Діани

Редагувати переклад

У книзі біографа Крістофера Андерсена можна дізнатися багато цікавого про королівське подружжя.

«Король: Життя Чарльза ІІІ» вийде у світ 8 листопада, але вже стали відомі деякі цитати та вичавки з неї.

Стали відомі нові подробиці особистого життя короля Чарльза та принцеси Діани-Фото.

Схоже, біограф Крістофер Андерсен вирішив розкрити всі карти і продемонструвати у всій красі особисте життя короля Чарльза. Особливу увагу було приділено взаєминам Чарльза і Діани, аж до інтимних подробиць.

У мережі з'явилися цитати, які дають розуміння того, наскільки складні та натягнуті стосунки мали цю пару. Як написав біограф, навіть королівська охорона хвилювалася, щоб ніхто не постраждав через їхні сімейні розбірки. Один із камердинерів короля Чарльза згадав у книжці, що Діанна “насміхалася одержимістю чоловіка важкою персоною Камілли” і постійно підготувала його. Вона також згадала, як покійна принцеса ”буквально переслідувала” свого чоловіка від кімнати до кімнати, коли вони відпочивали у заміському будинку Charles' Highgrove House.

Читайте також: Творці серіалу "Корона" не покажуть загибель принцеси Діани

Стали відомі нові подробиці особистого життя короля Чарльза та принцеси Діани-Фото.

Якось особиста охорона стала свідком інтимної розмови Чарльза та Діани, про яку також згадано у книзі. В черговий раз, коли королівська пара з'ясовувала стосунки, принцеса запитала свого чоловіка: “Чому б тобі не переспати зі мною?”, але у відповідь отримала відмову, адже Чарльз “мав наміри припинити своє сексуальне життя з Діаною з моменту народження принца Гаррі в 1994 року”. Він навіть припустив, що може бути геєм, аби не виконувати подружній обов'язок.

І це далеко не всі подробиці, що розкриються у книзі “Король: Життя Чарльза ІІІ”. Склад особистої охорони був стурбований тим, наскільки “гарячі” Чарльз і Діана з'ясовували стосунки. Згідно з книгою, офіцери переживали, що в “пилу гніву” будь-хто з них міг схопитися за вогнепальну зброю, яку вистачало в маєтку.

Ну що ж, ми чекаємо книги та нових цікавих подробиць.

Статті на тему