Edit page title Свято на двох: Джессіка Біл та Джастін Тімберлейк повторили шлюбні обітниці
Edit meta description Свято на двох: Джессіка Біл та Джастін Тімберлейк повторили шлюбні обітниці - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Свято на двох: Джессіка Біл та Джастін Тімберлейк повторили шлюбні обітниці

Редагувати переклад

Джессіці Біл та Джастіну Тімберлейку практично довелося скасувати повторну весільну церемонію в Італії. Проте вона відбулася, і була неймовірно зворушливою.

Свято на двох: Джессіка Біл та Джастін Тімберлейк повторили шлюбні обітниці-Фото 1

Минулого місяця актриса відсвяткувала 10 років у шлюбі із чоловіком — співаком Джастіном Тімберлейком. У день ювілею пара розповіла прихильникам правду про те, що літом вони вирішили повторити шлюбні обітниці на приватній церемонії в Італії. 40-річна Біл пояснила, що хоча звучити це досить пафосно, насправді подія була неймовірно інтимною.
«Це було дуже інтимно. Церемонія була дуже маленькою, ми запросили лише кількох друзів, і нам ледве вдалося все організувати. Ми майже скасували івент. Ми подумали, що це дуже безглуздо, але все-таки дуже трошки. Тож, врешті-решт, ми організували подію, і вийшло дуже мило».
Свято на двох: Джессіка Біл та Джастін Тімберлейк повторили шлюбні обітниці-Фото 2
Щодо того, як це насправді бути одруженою з Джастіном Тімберлейком після майже десятиліття.
«Це відчуття повної безпеки та разом із тим розуміння іншого людини. Нам дуже цікаво досліджувати світ разом, пізнавати нові речі. Як пара, але також і як дві індивідуальності. Постійно потрібно працювати над тим, щоб почуття були свіжими. Джастін постійно говоритиме про те, що ми повинні ходити на побачення. І він абсолютно правий».
Біл, у якої в шлюбі із Тімберлейком з'явилося двоє дітей — 2-річний Фінеас та 7-річний Сілас, опублікувала в Instagram минулого місяця серію фотографій, аби відсвяткувати ювілей разом із фанами.
 
Свято на двох: Джессіка Біл та Джастін Тімберлейк повторили шлюбні обітниці-Фото 3
«Бути твоєю жінкою – пригода всього життя. Я люблю тобі», - написала актриса.
Своєю чергою 41-річний Тімберлейк також розмістив посаду, присвячену своїй другій половинці. «10 років недостатньо. Ти робиш мене кращим чоловіком та батьком кожного дня. Я так сильно люблю тобі, чудова істота».

Статті на тему