UA
RU

Тейлор Момсен із “Пліткарки” розповіла, чому про неї ніхто не чув останні три роки. 

Редагувати переклад
Солістка гурту Згідно з доповіддю досить Нерозумний пояснила, що справлялася із втратами шляхом деструктивної поведінки. 

Тейлор Момсен зі "Пліткарки" розповіла, чому про неї ніхто не чув останні три роки.

Адже все чудово пам'ятають малу Джейн Хамфрі з легендарної “Пліткарки”? Тоді Тейлор Момсен була чи не єдиною актрисою, яка повністю підходила на роль школярки-підлітка — інші актори були хоч і досвідчені, але дещо неправдоподібно зрілі. Трансформація образу Джейн протягом 6 сезонів серіалу не має нічого спільного з багатою уявою стилістів, а лише з внутрішнім відчуттям дівчини.  

Згодом макіяж Тейлор ставав дедалі темнішим, крижаного відтінку волосся — довшим, а спідниці — коротшим. Так з'явилося амплуа жорстокої і мстивої учениці школи моди, яка стала сценічним чином для солістки рок-групи The досить Нерозумний Тейлор Момсен. Проте, про дівчину мало хто чув останні три роки, і багато хто вважав, що 27-річна рок-виконавиця зникла з шоу-бізнесу. Але де насправді пропадала акторка та співачка? 

З 2017 року Тейлор Момсен страждала від депресії та залежностей, намагаючись впоратися зі втратою фронтмена групи Soundgarden Кріса Корнелла та свого продюсера. Дівчина була в спільному турне з Корнелломколи той помер при спробі суїциду у віці 52 років 

Читай також: Чоловік казати: Антон Панфілов, засновник поп-рок гурту Сloudless

“Бути на розігріві у Soundgarden було для мене найвищою нагородою. Тому трагічний кінець, який ознаменував тур, був абсолютно знищуючим. Тієї ночі, коли помер Кріс, ми були в Детройті. Ми з ним спілкувалися. Прокинутися, і насамперед дізнатись новина про те, що він помер було для мене шоком. Я не була готова зіткнутися із подібним”, - розповіла Момсен виданню ЛЮДИ. 

Тейлор Момсен зі "Пліткарки" розповіла, чому про неї ніхто не чув останні три роки.

Солістка гурту Згідно з доповіддю досить Нерозумний скасувала решту концертів, щоб вирушити додому та сумувати. Але менш ніж через рік вона отримала ще сумніші новини: її постійний продюсер і близький друг Кето Хандвала розбився в результаті інциденту з мотоциклом у віці 47 років. 

“Коли я підняла слухавку і почула, що він помер - це стало останньою краплею. Я поринула в діру депресії та зловживаннями наркотиків. Я була в дуже нездоровому вимірі". 

що допомогло Момсен вибратися з відчаю, так це робота над новим альбомом свого гурту під назвою “Смерть by Rock та  Котити». 

“Я поставила хрест на своєму житті, але я повернулася до музики. Вона врятувала мене. Мені дуже пощастило, що поряд зі мною були найкращі друзі, які підштовхували мене у новому напрямку. Музика у моєму житті завжди була константою”.