UA
  RU

  Чоловік казати: Антон Панфілов, засновник поп-рок гурту Сloudless

  Ви незнайомі з музикою Сloudless? Вам тільки так здається, ви заочно знайомі з творчістю гурту за музыкою з сучасних українських серіалів та шоу. Антон Панфілов, засновник та один із учасників гурту відповідав на запитання Marie Claire.

  Антон Панфілов


  Що для вас означає поняття «нова маскулінність»? Яким має бути «справжній чоловік»?

  «Нова маскулінність» це нова концепція чоловіка у 21 столітті. Вона відображається у зовнішньому та внутрішньому. Але це про свободу дій, самовираження, але не про застарілі кліше. У мене були неоднозначні думки щодо такого прояву, але швидко зрозумів, що це голос стереотипів та консервативного виховання. Я думаю, що «справжній чоловік» може бути будь-яким, незважаючи на статус, орієнтацію та інше. Звісно, ​​якщо це не протирічити закону, не шкодити та не є токсичним. Свобода вираження – це ж круто! Це ті, за що найкраща частина людства бореться до цього дня.


  Яким має бути «справжній чоловік»?

  Яким захоче. Так само, як і «справжня жінка».

  Які життєві уроки дали вам батьки?


  Чесність, справедливість, доброта. Це досить утопічні принципи, але краще прагнути до них, ніж ігнорувати, погоджуючись з їхньою нежиттєздатністю у нашому світі.

  У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» та «після»?

  Було кілька моментів, пов'язаних з переїздами в іншу країну, розставаннями з людьми, певними етапами з групою. Але, мабуть, один з прикладів, коли життя глобально змінилося, це коли будучи підлітком я не дуже розумно вжив легкі наркотики з алкоголем, та з того дня у мене синдром деперсоналізації.  Що найбільше вас драйвити: у житті, роботі, стосунках?

  Подорожі. Подорожі з моєю половинкою, або окремо з братом. Особливо, коли береш авто на прокат та сам обираєш маршрути. Коли, будь-якої миті, можна повернути в напрямку будь-якої найближчої країни, змінити всі свої плани, які залежать тільки від тебе. Відчуваєш необмежену свободу, яка просто розриває всі внутрішні утиски та сумніви. Найяскравіший приклад, це коли ми з братом проїхали 2000 кілометрів по Італії та Франції. Щоправда, тоді я так і не зміг переконати його раптово повернути у бік Андоррі, коли повертали з Лазурного Берегу Франції.


  У роботі все більш стандартно. Досягнення, нові виклики та перемога над ними. Таке, людське. Наприклад, останні релізи Cloudless набирають такі оберти, які не стоятимуть і половини попередніх досягнень цілих альбомів. Коли пісні та кліпи ротуються у 199 містах та у десятці країн. Тепер хочеться конвертувати зацікавленість аудиторії у концерті та турі. Насправді, саме концерти та поїздки розбурхують, драйвують та надихають найбільше.

  Антон Панфілов

  Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТИ: ДАНА ПАВЛИЧКО, ВИДАВЧИНЯ


  Як вам здається, ви вже знайшли собі?

  Напевно, ні. Мені здається, я тільки почав вчитися по-справжньому розуміти собі та оточуючих людей. Дякую життєвим урокам та моєму психологу. Цікаво, а чи взагалі реально знайти собі? Адже сьогодні тобі подобається, що відбувається з тобою, а завтра вже прагнеш нового. Напевно, на такий питання я відповів би у стилі самураю: важливий шлях, а не мета.

  Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

  Десять років тому я відповів би щось про гроші, кількість запитів до співпраці та інше. Наразі ці критерії зрушилися на кілька позицій. Згодом виявилося, що важливо відчувати себе на своєму місці і бути впевненим, що все правильно зробив. Відчувати задоволення і не відчувати дискомфорту від результату.

  Як виглядає ваш стандартний день?

  Візьмемо період у 2020 році. Мій стандартний день після участі гурту у нацвідборі на Євробаченні (це були дуже нестандартні години), та у продовж пандемії, наразі спокійний. Поки можу дозволити, прокидаюся о 10:00 (коли немає ранкових етерів на радіо), душ, кава, робочі завдання. Інколи Cyberpunk на PlayStation. Епізодично репетиції та ще рідше студійна робота. Але, буквально три тижні тому ми з гуртом заснували свою студію і, сподіваюся, відтепер половина мого стандартного дня буде відбуватися там.

  Які якості партнера для вас є важливими?

  На цей питання, нарешті, можу відповідати ємно і точно. Це бути на одній хвилі. Коли розумієш один одного з півслова. Коли співпадають смаки. Співпадають життєві принципи. Коли не набридаєш один одному роками. Коли ваші ритми співпадають не лише у постелі. Решта вирішується в компромісах та в роботі над стосунками, коли на одній хвилі.

  Яка людина ніколи не буде поруч з вами?

  Брехун, токсичний, зрадник, злочинець, убивця. Якщо це можна було б прочитати по людині, напевно, коло звузилося до одиниць. Можливо, для когось у цей список потрапив би і я.

  Фото надані прес-службою.

  Читайте також: #BOOKSHELFY: СЕРГІЯ МАРТИНЮКА, ЛІДЕРА ГУРТУ «ФІОЛЕТ», письменника

   

  Статті на тему