UA
RU

Стрічка «Білий янгол — кінець Мар’їнки» про війну в Україні отримала телекінопремію New York Festival

Редагувати переклад

Документальна стрічка «Білий янгол — кінець Мар’їнки» отримала золоту нагороду та Гран-прі телекінопремії New York Festival. Фільм розповідає про війну в Україні і роботу поліції Донеччини біля фронту. 

Стрічка «Білий ангел — кінець Мар'їнки» про війну в Україні отримала телекінопремію New York Festival-Фото 1

Стрічка «Білий янгол — кінець Мар’їнки» здобула золоту нагороду та Гран-прі телекінопремії New York Festival. Її відзначили в номінації «Докудрама». В основі фільму — зйомки німецьких журналістів, зроблені в Мар’їнці у 2022 році, і записи з камер GoPro поліцейських. А також інтерв’ю з врятованими людьми та правоохоронцями, записані у 2023 році. Стрічку представив німецький телеканал ZDF. Автором і режисером став Арндт Гінцель.

Фільм розповідає про знищення російськими військами міста Мар’їнка. Тут показана героїчна боротьба поліцейських за життя мешканців міста. Поліцейські із загонів «Білі Янголи» евакуюють людей з прифронтових населених пунктів. Спільно з владою і волонтерами вони вивозили цивільне населення Мар’їнки до того, як місто остаточно було зруйновано та окуповано.

«Цей пронизливий фільм дає вражаючий погляд на руйнівні наслідки вторгнення в Україну в лютому 2022 року. Мужні дії поліцейського Василя Піпи і його колег у місті Мар’їнка були виведені на перший план завдяки непохитній мужності і самовіддачі. Історія «білих янголів» символізує надію серед відчаю. Вітаємо німецький телеканал ZDF, а також усіх, хто стоїть за цією документальною драмою. Це зворушливий і незабутній фільм. Він виходить за рамки розповіді. І свідчить про реалії війни і безсмертя людського духу», — розповіли організатори телекінопремії New York Festival.

У Міністерстві внутрішніх справ України зазначають, що група «Білий Янгол», яка працює на Мар’їнському напрямку, продовжує під вогнем евакуйовувати мешканців з інших населених пунктів, які штурмує росія.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Міністерство внутрішніх справ України

Читайте також: МСТИСЛАВ ЧЕРНОВ ПРИВІЗ ДО КИЄВА ПЕРШИЙ «ОСКАР» В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Статті на тему