UA
RU

Мстислав Чернов привіз до Києва перший «Оскар» в історії України

Редагувати переклад

Режисер фільму «20 днів у Маріуполі» Мстислав Чернов привіз до Києва перший «Оскар» в історії України, а також статуетку BAFTA.

Мстислав Чернов привіз до Києва перший «Оскар» в історії України-Фото 1

Режисер фільму «20 днів у Маріуполі» Мстислав Чернов привіз до Києва перший «Оскар» в історії України. А також нагороду Британської академії телебачення і кіномистецтва BAFTA.

«У сучасному світі недостатньо зробити фільм. У сучасному світі недостатньо навіть показати його мільйонам людей. Треба кожен день наводити докази та продовжувати говорити, щоб правда не була спаплюжена, щоб її не перебрехали. Тому підтримка мільйонів українців для нас була надважлива», — наводять слова режисера у Міністерстві культури та інформаційної політики.

Мстислав Чернов привіз до Києва перший «Оскар» в історії України-Фото 2

Цього року український фільм «20 днів у Маріуполі» отримав премію «Оскар». Американська кіноакадемія визнала його найкращим повнометражним документальним фільмом. Цей «Оскар» став першим в історії України. Британська академія телебачення і кіномистецтва також нагородила «20 днів у Маріуполі». Українська стрічка перемогла у номінації «Найкращий документальний фільм» і отримала премію BAFTA. Також режисер Мстислав Чернов отримав нагороду Гільдії режисерів Америки

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Міністерство культури та інформаційної політики

Читайте також: СТРІЧКУ «20 ДНІВ У МАРІУПОЛІ» ПОКАЖУТЬ НА NETFLIX

Статьи по теме