UA
RU

Стрічку «20 днів у Маріуполі» покажуть на Netflix

Редагувати переклад

Українську стрічку «20 днів у Маріуполі», яка отримала «Оскар», покажуть на Netflix. Фільм з’явиться на стрімінговій платформі 21 квітня. 

Стрічку «20 днів у Маріуполі» покажуть на Netflix-Фото 1

Netflix покаже українську документальну стрічку режисера Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі». Фільм з’явиться на стрімінговій платформі 21 квітня. Нагадаємо, що цього року стрічка «20 днів у Маріуполі» отримала премію «Оскар». Вона перемогла у номінації «Найкращий повнометражний документальний фільм». Цей «Оскар» — перший в історії України.

Фільм «20 днів у Маріуполі» розповідає про початок повномасштабного вторгнення. Автори викрили воєнні злочини і звірства росії проти українського народу. Український фільм також отримав премію BAFTA. А режисер Мстислав Чернов — нагороду Гільдії режисерів Америки. Мстислав Чернов, Євген Малолєтка і Василіса Степаненко отримали Національну премію імені Тараса Шевченка за журналістські матеріали, розслідування і фільм «20 днів у Маріуполі». У 2023 році журналісти стали лауреатами Пулітцерівської премії за сміливі репортажі з обложеного міста Маріуполь, які засвідчили вбивство мирних жителів під час вторгнення росії в Україну.  

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: «20 днів у Маріуполі»

Читайте також: NETFLIX ПОКАЖЕ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ СЕРІАЛ ПРО НАСЛІДКИ ХОЛОДНОЇ ВІЙНИ, ВКЛЮЧНО З ВІЙНОЮ В УКРАЇНІ

Статьи по теме