UA
RU

Allen vs. Farrow: Документальний фільм про скандальний шлюб Мії Ферроу та Вуді Аллена вийде 21 лютого 

Редагувати переклад
Чому кінозірка боїться свого колишнього чоловіка? 

Allen vs. Farrow: Документальний фільм про скандальний шлюб Мії Ферроу та Вуді Аллена вийде 21 лютого -Фото 1

Міа Ферроу стверджує, що боїться Вуді Аллена навіть майже через 30 років після їхнього розриву через звинувачення проти оскароносного режисера у зґвалтуванні дітей. 

У новому вибуховому документальному серіалі HBO «Аллен проти Ферроу76-річна актриса каже, що їй нелегко заспокоїтися, знаючи, що 85-річний Аллен може помститися їй за участь у документальному проекті. 

“Я не знаю, я просто налякана. Я боюся його. Людина, яка не розуміє, що таке істина, може зробити будь-що. Людина, яка може зробити все, що їй заманеться - та, кого слід побоюватися. Я переживаю, що коли в ефірі з'явиться фільм, він знову опиниться під прицілом. Він зробить будь-що, щоб урятувати себе від правди, вибратися з того жаху, в який він сам себе загнав”, - доповнює актриса. 

Представники Вуді Аллена поки що ніяк не відреагували на коментарі його колишньої.  

Документальний серіал, який транслюватиметься в чотирьох окремих частинах на HBO, докладно описує щасливі часи, які Аллен та Міа провели разом, коли їхня кар'єра пішла на зліт у 1970-х. Після глядачі доберуться до одкровень про Аллена та його роман з однією з прийомних дочок Мії — Сун-Йі Превін, На якій він пізніше одружився. 

Ділан Ферроу, прийомна дочка Мії і тоді ще її бойфренда Аллена займає чільне місце в серіалі, звинувачуючи Аллена в сексуальному насильстві над нею в дитинстві. Режисер давно заперечував звинувачення, про які вперше було повідомлено під час вибухового розриву з актрисою в 1992 році. Алену не було висунуто звинувачення, хоча прокурор Коннектикуту заявив, що існує ймовірна причина для порушення кримінальної справи.

 

Читай також: Бренд KARL LAGERFELD презентував нову весняно-літню колекцію 2021

Аллен v. Фарроу також фокусується на фільмах режисера, у тому числі на його картині 1979 «Манхеттен», в якому його герой, 42-річний чоловік захоплюється 17-річною дівчиною, яка стає його коханкою. 

Allen vs. Farrow: Документальний фільм про скандальний шлюб Мії Ферроу та Вуді Аллена вийде 21 лютого -Фото 2

Відносини Мії та Аллена стали гучним скандалом та надбанням громадськості, коли у 1992 році актриса знайшла оголені фотографії Сун-І у квартирі Аллена. 

"Я пам'ятаю, як мама розповіла мені і Ронану, що вона знайшла оголені фотографії Сун-І у тата, і я подумала, що я не одна така, як виявилося", - розповідає Ділан у документальному фільмі. 

Що стало справжнім шоком, то це твердження Аллена, що Міа нав'язувала Ділан проти нього, навчаючи, як саме треба говорити про передбачуване насильство з боку прийомного батька. І Ділан, і Міа у фільмі заперечують такі заяви режисера. 

Серіал, який був таємно знятий режисерами Кірбі Діком та Емі Зірінгом, включає нові інтерв'ю з іншими членами сім'ї Ферроу-Превін, серед яких і Ронан Ферроу, і Флетчер Превін і дочки Квінсі та Тем Ферроу 

Їхній друг сім'ї та співачка Карлі Саймон та обвинувач Френк Мако також дають інтерв'ю, і демонструються раніше не показані домашні кадри спільного життя Мії та Аллена до їхнього розриву в 1992 році. 

В даний час Аллен одружений з 50-річною Сун-Йі, і пара має дві дочки.  

“Якби я могла повернути час, то так і зробила б. Я хотіла б, ніколи його не зустрічати. Це найбільше жаль мого життя — привести до моєї родини того, хто не мав права стати його частиною”. 

Перший епізод скандального серіалу буде доступний глядачам стрімінгового серіалу HBO Max 21 лютого.  

Статті на тему