UA
RU

Джо Байден підписав закон про допомогу Україні

Редагувати переклад

Президент США Джо Байден підписав законопроєкт, який передбачає майже 61 мільярд доларів допомоги для України. Раніше його схвалили Палата представників і Сенат.

Джо Байден підписав закон про допомогу Україні-Фото 1

Президент США Джо Байден підписав закон про допомогу Україні. Раніше його схвалили Палата представників і Сенат. Пакет передбачає виділення допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню в розмірі 95,3 мільярда доларів. Із них — майже 61 мільярд доларів військової та економічної допомоги Україні.

«Сьогодні ми відповіли на заклик історії в цій критичній точці перелому. Підписавши наш пакет національної безпеки, ми говоримо світові, що Америка рішуче виступає за демократію та свободу, а також проти тиранії та гноблення», — прокоментував подію Джо Байден. 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від President Joe Biden (@potus)

Володимир Зеленський подякував Джо Байдену, Конгресу, усім американцям, які підтримують Україну:

«Зараз будемо робити все, щоб компенсувати пів року, які пройшли у дебатах, у сумнівах. Те, що російський окупант зміг за цей час, те, що Путін тепер планує, ми маємо розвернути проти нього. Всі його дії на фронті, всі його удари по нашій енергетиці, інфраструктурі, весь його терор проти наших міст і сіл — все це повинно мобілізувати нас, кожного у світі, хто дійсно цінує життя, на більший тиск на росію. Дуже важливо, щоб всі наші домовленості з Президентом Байденом були реалізовані на сто відсотків. Дякую, Америко!»

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Офіс Президента України

Читайте також: АМЕРИКАНСЬКІ ЗІРКИ ЗАКЛИКАЛИ КОНГРЕС США ДОПОМОГТИ УКРАЇНІ

Статті на тему