Чоловік говорить: DIMA PROKOPOV, співак

Редагувати переклад
DIMA PROKOPOV у новій пісні став своєрідним музичним психологом, який дарує слухачкам підтримку. «На крилах», на думку артиста, не просто пісня, а емоційний провідник, який спонукає до самоаналізу та переосмислення. Вона дарує впевненість, що після розставання завжди чекає нова історія. Про уроки життя та стосунки він розповів в інтерв'ю Marie Claire.

Діма Прокопов

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Справжній чоловік – це той, хто вміє брати відповідальність за свої дії, проявляє повагу до інших, завжди вірний своїм цінностям та не боїться показувати емоції. Найосновніша риса справжнього чоловіка – це завжди тримати слово.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Батько мені казав, що найкращим моїм другом завжди буде моя половинка, навчав бути чесним. Батько вчив і вчить чоловічим якостям – бути незалежним, самодостатнім, справжнім і найголовніше – щирим.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Звичайно, таких моментів було дуже багато, але наразі – це повномасштабне вторгнення. Війна змінила мене, мої внутрішні погляди на життя. Мені здається, я став дорослішим, почав цінувати кожен день, більше працювати. Робити все для перемоги та допомагати ЗСУ. 

Я почав більше писати пісень, які б надихали українців в такий важкий період. Багато їжу з благодійними концертами – для мене і для глядачів це психологічна розрядка. Люди на годину-півтори відволікаються від війни і дякують після кожного концерту.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Сцена – це першочерговий драйв та моє місце сили. Я надихаюсь від того, як люди співають зі мною в унісон.

У стосунках, звичайно, це емоції. Кохання дарує крила, неймовірний заряд енергії та сил.

В житті мене драйвить написання пісень, робота на студії. Я цим живу кожного дня. Процес створення пісень для мене як магія.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Мені здається, знайшов – принаймні я розумію, куди я йду. Я знайшов способи не опускати руки, працювати далі. Я знаю, де моє місце і що я потрібен тут. Сцена – моє місце сили, і я буду робити все, для того аби йти тільки вперед.

прем'єра DIMA PROKOPOV

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Мій батько був весільним музикантом і завжди казав, що успіх – це коли у музиканта кожних вихідних є весілля. Для мене ж успіх – це коли збираєш повні зали і твої пісні співають в унісон. Також для мене є важливим показники на стрімінгах та діджитал платформах, в YouTube мільйони віртуальних сердець, які я теж ціную. 

Жіноча аудиторія називає мене їх психологом. Дівчата кажуть, що я  допомагаю їм прийняти та пережити різні життєві ситуації, багатьом відгукуються та надають сил мої посили в творчості.

А ще я точно знаю, що зупинятись не можна. Кожен день я багато працюю, щоб ставати кращим та робити музику ще якісніше. Після прем’єри треку чи кліпу я завжди аналізую і ставлю собі нові цілі. 

Як виглядає ваш стандартний день?

Вранці я обов’язково роблю зарядку і готую сніданок. Далі все залежить від графіка – може бути студія, зйомки або концерти. В розпорядку тижня ще є спортзал, басейн. Для мене важливо бути в тонусі. Час від часу я ходжу на прем’єри фільмів, вистав або на концерти колег. Нещодавно  був на фільмі Антона Птушкіна “Ми, наші тварини і війна”. Дуже зворушлива стрічка про українців, про наші великі серця. Раджу сходити кожному та підтримувати український продукт.

Які якості партнера для вас важливі? Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Для мене найголовніша риса – це легкість. Другий момент – взаємопідтримка, повага та віра одне в одного. Це мої цінності й те, що я транслюю по життю. Поруч зі мною ніколи не буде нещира людина. 

Яка матеріальна річ – найцінніша для вас та чому?

Це подарунки та малюнки від моєї племінниці, від діток, які я отримую на концертах. Для мене такі речі дуже важливі, вони зберігаються у мене вдома і постійно нагадують про те, як важливо дарувати людям тепло та емоції.

Що ви вважаєте в житті найбільш важливим? Що найменш важливим?

Після повномасштабного вторгнення найбільш важливим є спокій та мир. Не дарма ми бажаємо один одному спокійної та тихої ночі. Кожен з нас мріє про те, щоб був спокій і не було війни, що вночі не прилетить ракета і не загинуть українці. Тому для мене це зараз найважливіше. 

А найменш важливою є думка хейтерів. Не зважайте на думку інших і робіть так, як підказує ваше серце.

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?

Таким твором я вважаю  «Ой, у лузі червона калина». Мені здається, що це другий гімн України, який нас об’єднує. Коли я слухаю цю пісню в мене шкірою біжать мурахи і з очей течуть сльози. Я люблю надихаючі та мотивуючі пісні.

Знаю, що Україна стане ще сильнішою і переможе.

Читайте також: 8 ЗАПАЛЬНИХ, ГУЧНИХ І СУМНИХ ФІЛЬМІВ ПРО МУЗИКАНТІВ 

Статті на тему