UA
RU

Померла Ліза Марія Преслі

Редагувати переклад

Ліза Марія Преслі, дочка Елвіса Преслі померла у віці 54 років. Причиною смерті стала зупинка серця.

Ліза Марія Преслі

Ліза Марія Преслі

Лізу Марію Преслі госпіталізували у четвер із діагнозом «зупинка серця». Присцила Преслі, мама артистки, просила шанувальників молитися за здоров'я доньки. У ніч на п'ятницю надійшло повідомлення про смерть Лізи Марії. 

«З важким серцем маю поділитися жахливою новиною про те, що моя прекрасна дочка Ліза Марія покинула нас. Вона була найсильнішою і люблячою жінкою, яку я знала. Ми просимо про повагу до нашого приватного життя, оскільки намагаємося впоратися з цією величезною втратою. Дякую за любов та молитви. Наразі подальших коментарів не буде». 

Ліза Марія Преслі

Ліза Марія Преслі

Цього тижня Ліза Марія та Прісцілла відвідали церемонію вручення «Золотого глобуса» у Лос-Анджелесі, щоб підтримати фільм База Лурману "Елвіс". Того вечора актор Остін Батлер, який зіграв Елвіса Преслі, отримав нагороду за головну чоловічу роль у драматичному фільмі  

Елвіс і Прісцілла Преслі з дочкою Лізою Марією

Елвіс і Прісцілла Преслі з дочкою Лізою Марією

Ліза Марія - єдина дочка Елвіса та Прісцілли Преслі. Після розлучення батьків Ліза Марія переїхала з мамою до Лос-Анджелеса, але відвідувала батька у Мемфісі. У 1997 році випустила пісню Don't Cry Daddy, яку виконала у дуеті з вокалом Елвіса Преслі. Пізніше записала три музичні альбоми. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Lisa Marie Presley

Читайте також: ПОМЕРЛА СУПЕРМОДЕЛЬ ТЕТЯНА ПАТІЦ