UA
RU

Прем'єра «Замість мене» Сашка Чемерова. Відео було знято на тепловізор.

Редагувати переклад
Саша Чемеров презентував відео на пісню "Замість мене". Це унікальне відео, бо було знято на тепловізор.

Саша Чемерів 2

У лютому Саша Чемеров презентував сингл “Найкращий З кращих”, який присвячено трагічним подіям сучасної історії України Музикант дав серію благодійних концертів та активно підтримує ЗСУ. Сьогодні він презентував нове відео:

“Замість мене” – перший реліз, у якому я не є автором пісні. Це унікальна робота з відео. Ніхто раніше не знімав кліп використовуючи лише тепловізор. Зняти ліпсінг на тепловізор було дуже непросто, ми витратили на це кілька днів», розповідає Сашко.

У березні київський музикант та саундпродюсер Сашко Філоненко звернувся до музыканта із пропозицією: “У мене є пісня і я чую тобі в ній”. Раніше такі пропозиції я ігнорував, а тут справді почув пісню. Тож музыку і текст написавши Саша Філоненко, я трохи змінив мелодію і додавши кілька слів. Звів пісню і зробив мастеринг барабанщик Димної Суміші Олег Федосов. Ця пісня – надія і констатація факту. Її стиль, напевно, романтичний гранж.

Саша Чемеров

Зняти відеоряд до композиції на тепловізор — ідея Гоші Винокурова, який є також монтажером кліпу.

«Ми позичили у “Азова” тепловізор, і разом з моїми друзями операторами Анею Стратюк і Валерою Стратюк просто вийшли у місто і почали знімати. У відеоряді через тепловізор — Львів, який живе своєю життям. Картинка точно передає настрій пісні, дуже кльово, а концепція дає зрозуміти, що ми всі під прицілом, ми всі в небезпеці«, - Сашко Чемеров.

Саша Чемеров продовжує розвивати свій сольний проект і має амбітні плани. Восьмий сингл “Замість мене” можна буде послухати наживо у джазовій обробці, на концертах які відбудуться у Львові, Луцьку, Тернополі та Києві у липні 2022 року.

Цього року Сашко Чемеров випустив три сингли, які стали пророчими для українців та стосувалися болючої теми війни.

"Кращий з кращих" https://bit.ly/3rhM0nt

"Прокинься"- https://bit.ly/3rhM0nt

"Досить" (feat Женя Галич) https://bit.ly/3wJib08

Читайте також: SMALL TALK: ВАЛЕРІЙ ХАРЧИШИН, ФРОНТМЕН ГУРТУ «ДРУГА РІКА» ПРО БЛАГОДІЙНІСТЬ ТА ДОПОМОГУ ЗСУ

Статті на тему