Edit page title Замість подарунків пожертвування Україні: як проходило весілля Брукліна Бекхема і Ніколи Пельтц
Edit meta description Замість подарунків пожертва Україні: як проходило весілля Брукліна Бекхема і Ніколи Пельтц - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Замість подарунків пожертвування Україні: як проходило весілля Брукліна Бекхема і Ніколи Пельтц

Редагувати переклад

Молодята попросили своїх гостей зробити благодійний внесок у фонд підтримки українців.

Цими вихідними, 9 квітня, біля величезного маєтку у Палм-Біч у Флориді пройшло грандіозне весілля двох знаменитостей. Свій будинок люб'язно їм надав батько нареченої.

Замість подарунків пожертва Україні: як проходило весілля Брукліна Бекхема і Ніколи Пельтц-Фото 1

Вже давно ми обговорювали план весілля Брукліна Бекхема та Ніколь Пельтц. На минулих вихідних пара офіційно стала сім'єю. На своє свято молодята попросили близько 500 гостей, серед яких було багато знаменитостей. Так, привітати старшого чину Вікторії та Девіда, прийшла Єва Лонгорія, Гордон Рамзі з дружиною, сестри Вільямс та інші.

Як стало відомо, Ніколь змінила кілька суконь за вечір і однією з них була від Valentino. Основне плаття було класичного білого кольору з довгим шлейфом та такої довжини мереживною фатою. У нареченого був смокінг від модного будинку Dior Men.

Замість подарунків пожертва Україні: як проходило весілля Брукліна Бекхема і Ніколи Пельтц-Фото 2

Замість подарунків пожертва Україні: як проходило весілля Брукліна Бекхема і Ніколи Пельтц-Фото 3

Читайте також:
БРІТНІ СПІРС ВАГІТНА: ОФІЦІЙНА ЗАЯВА СПІВАЧКИ

Молодята вирішили, що їм не потрібні весільні подарунки і натомість попросили своїх гостей зробити благодійну пожертву у фонд Care, який допомагає українцям, які тікають від війни на рідній землі. Скільки вдалося зібрати, поки невідомо, але це надзвичайно приємний жест із боку молодої сім'ї. Дякуємо вам за підтримку! 

Статті на тему