UA
RU

Зірка “Гри престолів” Мейсі Вільямс взяла участь у благодійному концерті #SlavaUkraini

Редагувати переклад

Актриса запросила своїх впливових друзів та шанувальників для збору коштів.

Весь світ підтримує Україну як може. Так, наприклад, Мейсі Вільямс, яка більш відома нам як Арія Старк із “Грі престолів” взяла участь у благодійному концерті, який пройшов у Лондоні.

Зірка “Грі престолів” Мейсі Вільямс взяла участь у благодійному концерті #SlavaUkraini-Фото 1

Instagram/@maisie_williams

Напередодні концерту, який пройшов 22 березня, знаменитість опублікувала посаду на своїй сторінці в Інстаграм, де закликала своїх друзів приєднатися до неї на концерті #SlavaUkraini, який був організований для підтримки українців у цей скрутний час. Він відбувся у Королівському фестивальному залі.

Я рада приєднатися до стільки чудових артистів та активістів у сьогоднішній акції #SlavaUkraini. Приходьте та приєднуйтесь до нас на знак солідарності з народом України на спеціально організованому вечорі музики та поезії. Всі зібрані кошти будуть передані Комітету з надзвичайних ситуацій,

- Написала Мейсі Вільямс.

Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний крест»

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Southbank Centre (@southbankcentre)

Після того, як пройшов благодійний вечір на офіційному його акаунті, з'явилася інформація щодо того, як все відбувалося. Організатори повідомили, що все пройшло на найкращому рівні та зібрали достатню кількість грошей.

Минулої ночі ми слухали, стояли та співали на знак солідарності з нашими братами та сестрами України. Дякуємо всім меценатам та виконавцям, як у Лондоні, так і в Україні, які приділили свою годину, талант та слова – зібралися разом на цей емоційний та потужний вечір #StandWithUkraine #SlavaUkraini,

– йдеться у повідомленні.

Статті на тему