UA
  RU

  Знаменитості, які пережили рак грудей

  Редагувати переклад
  "Зроби мамографію і не відкладай", - каже зірка серіалу "Секс у великому місті" Синтія Ніксон, яка свого часу пережила рак грудей. 

  Боротьба з раком вимагає мужності та підтримки близьких. У жовтні, коли у всьому світі минає місяць боротьби з раком молочної залози, Marie Claire розповідає, що потрібно знати про цю хворобу, як і коли проходити діагностику, а також які продукти додати до раціону для зниження можливості виникнення раку. Сьогодні ми зібрали історії видатних жінок, які пережили цю хворобу та продовжили звертати увагу громадськості на важливість висвітлення цієї теми. 

  Читайте також: Все, що потрібно знати про рак молочної залози: головні симптоми, причини та обстеження

   

  Крістіна Епплгейт

  Знаменитості, які пережили рак грудей.

  Комедійній актрисі Крістіні Епплгейт рак діагностували у 2008 році у віці 36 років. Знаменитість зробила двосторонню мастектомію, коли дізналася, що є носієм гена раку молочної залози. 

  Рак Епплгейт був виявлений досить рано, тому він не поширився на інші частини тіла. Після операції актриса заявила, що закликає всіх жінок якнайчастіше проходити обстеження і не забувати про профілактику. Також вона заснувала організацію Right Action for Women, яка допомагає фінансувати обстеження для незаможних жінок і підвищує поінформованість про рак молочної залози. 

  Я сміялася в лікарні більше, ніж будь-коли у своєму житті, бавлячись над усіма дивними речами, що відбувалися зі мною. Друзі приходили з сумним поглядом, а я кидала в них щось і говорила: «Припини! Це не кінець світу!

  - Розповідала в інтерв'ю зірка серіалу "Мертв для мене". 

   

  Кайлі Міноуг

  Знаменитості, які пережили рак грудей.

  У 2005 році, у віці 39 років, Кайлі Міноуг діагностували рак молочної залози на ранній стадії. Замість виступу на британському фестивалі Glastonbury співачка перенесла операцію одразу за чотири дні після підтвердження діагнозу. Потім вона одразу розпочала хіміотерапію. 

  Це вимагає важкої роботи, рішучості, ви повинні бути невтомними, працювати крізь сльози, біль та інше. Але ви не можете нічого зробити без людей, які люблять вас і підтримують,

  — каже про пережите австралійська співачка. 

  Після пережитого Кайлі Міноуг не лише продовжила займатися музикою, а й написала автобіографічну книгу та відкрила фонд допомоги людям, які зіткнулися з раком молочної залози. 

  Читайте також: Проти раку: як і коли проходити онкологічне обстеження

   

  Анджеліна Джолі

  Знаменитості, які пережили рак грудей.

  Анджеліна Джолі не хворіла на рак, але вирішила діяти на випередження і поки хвороба не застала її зненацька, вона про все подбала наперед. Актриса вирішила зробити операцію з видалення грудей після результатів скринінгу, які показали високий ризик розвитку раку молочної залози та яєчників. Свого часу хвороба забрала життя її мами, бабусі та тітки. 

  Я вирішила не тримати цю історію в секреті, тому що у світі дуже багато жінок, які живуть із таким самим ризиком виникнення раку, який був у мене. Сьогодні я можу сказати дітям: їм не потрібно боятися того, що їхня мати помре від раку,

  - Розповідала актриса в одному з інтерв'ю після операції. 

   

  Синтія Ніксон

  Знаменитості, які пережили рак грудей.

  "Зроби мамографію і не відкладай", - каже зірка серіалу "Секс у великому місті" Синтія Ніксон. У 2002 році їй діагностували рак молочної залози, після чого у 2008 році вона публічно оголосила про свій діагноз і стала послом Фонду боротьби з раком грудей імені Сьюзен Комен. 

  Мама Синтії теж хворіла на рак, тому акторка була готова до того, що з нею станеться, і розповідала в інтерв'ю: «Я завжди думала, що, мабуть, захворію на рак молочної залози». 

  Читайте також: Зірки рекомендують: 6 навичок для збереження молодості

   

  Шеннен Доерті

  Після виявлення метастатичного раку молочної залози у 2015 році, зірка серіалу Беверлі-Хіллз, 90210″, зробила мастектомію та реконструкцію молочної залози. 

  Зрештою, це просто груди, так? Тобто, я люблю її, вона моя, вона прекрасна, але за великим рахунком я воліла б бути живою і постаріти зі своїм чоловіком. 

  Після курсу хіміотерапії та настання ремісії Шеннен Доерті знялася протягом серіалу «Беверлі-Хіллз, 90210».

  Статті на тему