UA
RU

Зірка серіалу "Золоті дівчинки" Бетті Уайт померла у 99 років

Ікона Голлівуду не дожила до свого століття буквально кілька тижнів.
Зірка серіалу "Золоті дівчинки" Бетті Уайт померла у 99 років.

YOUNG & HUNGRY - "Young & Vegas Baby" - Gabi and Ms. Wilson share a birthday те, що ви служачи sad, so the head out on a girls trip with Sofia, в новому епізоді Young & Hungry, MONDAY, MAY 8 (8:008:31 pm EDT), on Freeform. (Eric McCandless/Freeform via Getty Images)
БЕТТІ УАЙТ

 

На жаль, не всі змогли радісно увійти до нового 2022 року. 31 грудня світ сколихнула новина про те, що Бетті Уайт пішла з життя. Акторка, яку охрестили як золоту дівчину Голлівуду, не змогла дожити до свого 100-річчя, яке мало відбутися 17 січня.

Акторка померла у себе в будинку в Лос-Анджелесі. Цю сумну новину також підтвердив друг знаменитості Джефф Вітжас. Він розповів, що Бетті завжди хотіла возз'єднатися зі своїм покійним чоловіком.

Навіть дивлячись на те, що Бетті було майже 100 років, я думав, що вона житиме вічно. Я впевнений, що вона зовсім не боялася смерті, але завжди хотіла бути зі своїм коханим чоловіком Алленом Ладеном. Ось її бажання виповнилося,

– сказав Вітжас.

Читайте також: Режисер "Даласського клубу покупців" Жан-Марк Валле помер у віці 58 років

Нагадаємо, що Бетті Уайт розпочала свою кар'єру наприкінці 30-х років і, крім акторської діяльності, вона була моделлю, а також співпрацювала з Американськими жіночими волонтерськими службами. Після війни знаменитість почала вести своє радіо-шоу під назвою "Шоу Бетті Уайт", а в 1949 вона стала свідомою ток-шоу "Голлівуд на телебаченні". Після цього актриса брала участь у таких проектах, як "Шоу Мері Тайлер Мур" на каналі CBS, "Золоті дівчині" на каналі NBC та "Гарячий телеканал" у Клівленді. Актриса також знялася в ромкомі 2009 The Proposal і вела епізод шоу Saturday Night Live в 2010 році. 

Безсумнівно, ми запам'ятаємо Бетті як веселу бабусю з променистою усмішкою та пишною зачіскою.

 

Статті на тему