UA
RU

Absolutely Fabulous: банти, волани та рожевий колір у святковій колекції Andre Tan та Соні Плакидюк

Український дизайнер Андре Тан продовжує серію колаборацій з відомими людьми зі світу моди та шоу-бізнесу. Напередодні новорічних свят запрошеною зіркою, яка взяла участь у створенні капсульної колекції стала fashion-фотограф Соня Плакидюк.

Соня Плакідюк 6

Соня Плакідюк 5

Соня Плакідюк 1

Соня Плакідюк 3

Соня Плакідюк 2

«Соня – одна із найстильніших зірок шоу-бізнесу. Упевнений, багато хто дивився проект «Топ-модель по-українськи» лише заради її ефектного вбрання. У нашій колекції ми постаралися відобразити всі основні коди персонального стилю Соні: міні-сукні та топи з хвилями, банти та рюші, сексуальні розрізи, рожевий колір та естетика pin-up. У результаті вийшла дуже гламурна капсула в найкращому значенні цього слова», - каже Андре.

У колекцію Andre Tan X Moi Sofism увійшли суворі чорні сукні з білими комірцями, сексуальні комбінезони, романтичні сарафани, блузи у вікторіанському стилі та водолазки з розсипом сяючих кристалів. Образи доповнюють елегантні аксесуари: напівпрозорі рукавички, оксамитові обручі, крохмалені банти та шовковий камербанд.

Соня Плакідюк 4

Соня Плакідюк

«Коли Андре запропонував мені зробити спільну капсулу, я верещала від захоплення! Сама обожнюю вбиратися з приводу і без мене хотілося, щоб кожна дівчина в нашій країні відчула себе зіркою! Сексуальність, самоіронія та силуети «поза часом» — кожна річ у колекції дарує відчуття свята. Це образи для візиту до опери та новорічного корпоративу, для побачення та випускного. Для будь-якого випадку, коли хочеться виглядати чарівно!», — каже Соня.

Фото надані прес-службою

Читайте також: РІЗДВЯНИЙ ПРИВІТ: ПРИНЦ УІЛЬЯМ І КЕЙТ МІДДЛТОН ПОДІЛИЛИСЯ СІМЕЙНИМ ЗНІМКОМ ДО СВЯТІВ

Статті на тему