Edit page title Анна Осмєхіна про те, як одягнути в боді з татуюваннями Нікі Мінаж та Кортні Кардаш'ян
Edit meta description Ми поговорили з дизайнером "тих самих боді" TTSWTRS Ганною Осміхіною про те, скільки часу йде на один виріб, як вийти.

Close edit interface
UA
RU

Анна Осмєхіна про те, як одягнути в боді з татуюваннями Нікі Мінаж та Кортні Кардаш'ян

Редагувати переклад
Ми поговорили з дизайнером "тих самих боді" TTSWTRS Ганною Осмєхіною про те, скільки часу йде на один виріб, як вийти на зірок світового масштабу і якою має бути команда мрії. 

 

 

— Ідея з боді та світшотами, поцяткованими татуюваннями, прийшла до вас в одну мить чи зароджувалася роками?

 

 

— Ми хотіли зробити лише мікросерію світшотів у тату, а боді та велосипедки ми зробили виключно для зйомки, щоб було з чого міксувати луки, не більше. Ми зовсім не збиралися на цьому концентруватися і не думали створювати свій бренд, а тим більше не очікували такого успіху і того, що боді стане нашим основним продуктом.

 

 

— Що дав багатий досвід роботи стилістом та художником по костюмах для вашого бренду?

 

 

- Досвід дав мені можливість порушувати правила. Коли я працювала стилістом та художником по костюмах, на мені та моїй команді лежала колосальна відповідальність: все має бути ідеально у відповідальний для артиста момент — під час виступу чи кліпу, зйомки якого відбуваються у пустелі, у відкритому морі чи на даху хмарочоса. Немає можливості помилитись.

 

 

Артисти — найвибагливіші клієнти, які харизматично вибудовують свій всесвіт, де все має бути так, як вони собі уявили. Щоб не зникнути, починаєш ставитися до цієї напруги, як до гри, позбавляєш важливості будь-яку подію і неминуче починаєш кайфувати від процесу.

 

 

Анна Осмєхіна про те, як одягнути в боді з татуюваннями Нікі Мінаж та Кортні Кардаш'ян-Фото 1

 

 

— А що дало навчання у легендарному Central Saint Martins?

 

 

— Це були лише summer school courses, але я зрозуміла, що чим менше я знаю, тим більше фантазую не так, як прийнято. Але яка у Saint Martins бібліотека – фантастика! Я просто розплакалася від усвідомлення того, які можливості у студентів, які там навчаються.

 

 

— Як виглядає і скільки часу займає виробництво, наприклад, одного боді?

 

 

— Розробка боді — це тривалий процес: вибір татуювальника або кількох, чищення ескізів художника, розкладка на лекалах боді татуювань нашим головним графічним дизайнером, вибір кольору принта, близького до тату, нарешті, друк зразка, пошиття та градація. Все це займає від 3-х тижнів до 2-х місяців.

 

 

— З ким із тату-артистів ви плануєте колаборацію?

 

 

- Ви знаєте, зараз нам пише так багато талановитих тату-майстрів! З тату-майстром наступного сезону ми ще не визначилися, а зараз – у процесі роботи з Артуром Музиченком та Guy Le.

 

 

[mc_gallery id=597806]

 
 

— Ваші речі досить зухвалі, створені ніби лише для bad girls, але при цьому всі кампейни TTSWTRS дуже чуттєві та делікатні. Ви свідомо створюєте такий контраст?

 

 

— У нас так вийшло, що ми всією командою знаходимося в моменті і ніколи нічого не плануємо навмисно. Часто я стилізую та вигадую кампейни сама, але так приємно іноді попрацювати з крутими стилістами, які можуть подати TTSWTRS якось по-своєму.

 

 

Анна Осмєхіна про те, як одягнути в боді з татуюваннями Нікі Мінаж та Кортні Кардаш'ян-Фото 2

Нікі Мінаж

 

 

— Що відчуває творець, коли у його речах ходять зірки рівня Нікі Мінаж та Кортні Кардаш'ян? Як, до речі, в їхньому гардеробах з'явилися вироби TTSWTRS?

 

 

- Мені таааак приємно. Правда! Стиліст Ніккі купила для неї наші речі у Майамі, в Odd concept store, де ми представлені. Пам'ятаю, як зараз: балійський вечір із друзями, і під час цього мені в Direct стали приходити фото виходу Ніккі у боді та лосинах з FW20. Було дуже несподівано, ми просто кричали від радості. А Кортні відправило боді наше PR-агентство. Дуже круто, що вона надягла його.

 

 

— Ваш успіх можна виміряти не лише зірковими клієнтами, а й географією — купити офлайн речі від TTSWTRS можна у 12 країнах. Якою буде подальша експансія?

 

 

— Ми поки що думаємо над відкриттям своїх маленьких магазинів. Хотілося б бути присутнім у Берліні, Лос-Анджелесі та Гонконзі.

 

 

Анна Осмєхіна про те, як одягнути в боді з татуюваннями Нікі Мінаж та Кортні Кардаш'ян-Фото 3

 

 

— У чому полягає соціальна складова вашого бізнесу?

 

 

— Соціальна складова важлива як зовні, так і всередині бренду. Насамперед ми працюємо для того, щоб надавати максимально якісну продукцію для наших клієнтів та взаємодіяти з ними так, щоб вони завжди були задоволені. Політика бренду така, що ми не визнаємо умовностей, кордонів чи поділів, лише любов та повагу, адже всі ми одне ціле. І, звичайно, все це можливе завдяки умовам роботи команди. Це просто одна велика родина.

 

 

Люди, що пройшли зйомки довгою о 27 годині, нічні примірки артистів, створення 18 розкішних і зручних суконь за пару днів і ночей, найцінніші та найрідніші. Ми сміємося, думаємо, малюємо та створюємо – і завжди разом.

 

 

- Як ви ставитеся до плагіату речей TTSWTRS? Ви колись відстоювали своє авторське право?

 

 

— Я розумію, що якщо це вже скопіювали, значить, треба вигадувати щось крутіше, дивитися вперед та відповідати часу. Пізніше хотілося б володіти заводом своїх власних підробок TTSWTRS.

 

 

Анна Осмєхіна про те, як одягнути в боді з татуюваннями Нікі Мінаж та Кортні Кардаш'ян-Фото 4

 

 

— Як у такому божевільному ритмі життя вам вдається дотримуватися цього work-life balance?

 

 

— Іноді я плачу, іноді п'ю шампанське вдень, але мені так цікаво! І з кожним днем ​​моя гра все цікавіша. Я в захваті від того, як все круто створено, і все для нас – орхідеї, манго, океани, машини, кумедні фламінго…

 

 

- Яким буде TTSWTRS після карантину?

 

 

— Я сподіваюся, ми транслюватимемо цей унікальний час.

Статті на тему