UA
RU

Головне шоу січня: Бейонсе в Дубаї у сукні Frolov

Редагувати переклад

Бейонсе виступила на відкритті готелю Atlantis The Royal у Дубаї. Виступ вже назвали головним шоу початку року.

Бейонсе в Дубаї біля сукні Frolov

Останній концерт Бейонсе давала у 2018 році, тож повірення зірки було найочікуванішим. 

Шоу вразило глядачів. Під час виступу співачка змінила три вбрання: розову корсетну мінісукню, декоровану кристалами, від українського бренду Frolov, червоне довге плаття від ліванця Nicolas Jebran і жовте плаття, прикрашене пір'ям, від дубайського Atelier Zuhra

Бейонсе в Дубаї біля сукні Frolov

Дизайнер Іван Фролов зізнався, що співпраця з Бейонсе була однією з творчих мрій, і розповів, як команда Frolov втілювала її під час війни:

«Кожен із нас потребує натхнення у своїй справі, кожен із нас плекає свої мрії. Настає той день, коли мрія здійснюється, щоправда, в цей момент ти вже і не мрієш так палко, як колись саме про це. В моїй рідній країні війна, яка щодня забирає життя українців, руйнує долі і мрії сотень тисяч людей. І наразі єдина мрія, яка мене надихає і додає сил, — це мрія про Перемогу України. Створити образ для Бейонсе було однією з моїх найзаповітніших мрій у довоєнний час, але сталося так, що здійснилася вона саме зараз, в час важких випробувань для моєї країни, дякуючи важкій і кропіткій роботі самовідданої і творчої, професійної команди Frolov, в різних точках світу і в нашому рідному Києві, під обстрілами, а інколи й за відсутності світла».

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від FROLOV (@frolovheart)

Бейонсе виконала 19 пісень. Цікаво, що свої найголовніші хіти — Crazy in Love та Drunk in Love — вона заспівала саме у сукні від Frolov. Гонорар склав 24 мільйони доларів. Як підрахували, за одну пісню вона отримала майже 1,3 мільйона. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Ivan Frolov

Читайте також: МАРГО РОББІ ПРО РОБОТУ НАД ФІЛЬМОМ «ВАВІЛОН», СЕКС-СИМВОЛІВ ГОЛЛІВУДУ ТА ЗАПАЛЬНІ ТАНЦІ