UA
RU

Вагітна Дженніфер Лоуренс з'явилася на прем'єрі фільму "Не дивись нагору" 

Редагувати переклад
Такої гарної актриси ми не бачили навіть на першій для неї церемонії нагородження премії "Оскар". 

Вагітна Дженніфер Лоуренс з'явилася на прем'єрі фільму "Не дивись нагору" -Фото 1

Дженніфер Лоуренс вирішила зробити ставку на золото. 

31-річна актриса, яка готується приміряти нову для себе роль матері, не соромилася демонструвати свій уже дуже значний живіт на червоній доріжці прем'єри фільму "Не дивись нагору" в Нью-Йорку в неділю. 

Актриса, яка позувала і сама, і разом зі своїм колегою — Леонардо ді Капріо, з'явилася на урочистості в золотому образі від Dior з кейпом-шлейфом, що сяє мільйонним зірок. Стилізувати своєю розкішною цибулею актриса вирішила за допомогою ювелірного ансамблю від Tiffany & Co., а волосся Лоуренс розумно прибрала в пучок, відкривши своє приголомшливе обличчя. 

Раніше зірка саги "Голодні ігри" з'явилася в об'єктиві папараці, коли приїхала на спеціальне інтерв'ю на честь виходу нового фільму в Лос-Анджелесі. 

Читай також: Актриса серіалу “Чому жінки вбивають” Олександра Даддаріо оголосила про заручини 

Також актриса стала головною героїнею грудневої обкладинки журналу Vanity Fair, Розповівши про те, що для неї означають діти, а також про те, які обмеження і рамки вона має намір встановити в ролі матері.  

Вагітна Дженніфер Лоуренс з'явилася на прем'єрі фільму "Не дивись нагору" -Фото 2

<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br> (Photo by Kevin Mazur/Getty Images for Netflix)

Лауреатка премії "Оскар", яка зараз готується стати матір'ю первістка від чоловіка Кука Мароні, сказала, що незважаючи на те, що вона "вдячна і схвильована", їй би хотілося, щоб дитина залишалася поза рамками будь-якої розмови. 

«Якщо, наприклад, я буду на вечірці, і хтось зробить акцент на тому, що я в положенні, я не кричатиму, що не потрібно про це говорити. Не втікатиму від цієї людини, і називати її психом. Але кожен інстинкт у моєму тілі говорить мені захищати приватність моєї дитини протягом усього життя настільки сильно, як тільки вийде. Я не хочу нікого запрошувати до його тісного кола існування. І я відчуваю, що це стосується моєї роботи”. 

Ще у вересні представники актриси підтвердили, що вона та її чоловік справді чекають появи первістка. Інсайдер, наближений до актриси, сказав, що Лоуренс чекає не дочекається, коли вона нарешті зможе насолодитися роллю матері. 

 

Статті на тему