UA
RU

Біллі Портер з'явився на червоній доріжці "Еммі"-2021 у кольє за 1 млн доларів 

Редагувати переклад
А ми думали, що перевершити прикраси за півмільйона доларів від Cartier на Біллі Айліш під час Mеt Gala 2021, вже нікому не вдасться. 

Біллі Портер з'явився на червоній доріжці "Еммі"-2021 у кольє за 1 млн доларів - Фото 1

Втім, епатажний і абсолютно чесний по відношенню до себе та інших актор Біллі Портер знову перевершив усі наші найсміливіші очікування. На червоній доріжці Еммі-2021 йому не було рівних. Навіть Ані Тейлор-Джой довелося посунутися, хоча вона однозначно отримала срібло в рейтингу “вражаючих та надзвичайних образів Еммі-2021”. 

Модник, який зіграв у серіалі "Поза", 52-річний Біллі Портер буквально розправив крила в неділю, одягнений з голови до ніг у чорний ансамбль від Ashi Studio та діаманти Lorraine Schwartz. 

Що ж стало найбільш вражаючим у луку Біллі Портера? Визначено, це кольє з білими діамантами 50 карат, а також смарагдами 35 карат, обрамлені в біле золото 18 карат. 

Ювелір, чиї прикраси люблять носити зірки першої величини, наприклад, Блейк Лайвлі та Бейонсе, розповіла виданню Page Six, що кольє, в якому з'явився на урочистості Біллі Портер, коштує близько 1 мільйона доларів. 

Втім, на цьому уявлення від Біллі Портера не закінчилося. Актор також доповнив свій диявольськи красивий образ діамантовими сережками-каффами авторства все тієї ж Шварц, які, як розповів в інстаграмі стиліст Колін Андерсон, були створені з брошки. 

Біллі Портер з'явився на червоній доріжці "Еммі"-2021 у кольє за 1 млн доларів - Фото 2

Читай також: «Я хочу стати секретаркою»: Режисерка Сара Вуд про новий фільм та документалізм

Поверх чорних рукавичок Портер одягнув два браслети, і шість коктейльних кілець від H.Crowne, одне з яких він втратив, коли надто активно позував перед камерами фотографів. Не турбуйтеся, прикраса дуже швидко знайшлася. 

«Я – чарівна фея та хрещена мама”, – пояснив актор “Попелюшки”, коли його запитали про натхнення, яке стоїть за його образом. Чоловік також додав, що насправді “крила” на образі спочатку мали бути довжиною до підлоги. 

Біллі Портер з'явився на червоній доріжці "Еммі"-2021 у кольє за 1 млн доларів - Фото 3

Коли не вдалося реалізувати задумане, було прийнято рішення, що шлейф стане "крилами". 

Незважаючи на те, що Біллі Портер не отримав нагороду за "найкращу чоловічу роль у драматичному серіалі", поступившись молодому Джошу О'Коннору з "Корони", його поява в образі Прей Телла в 2020 дозволило йому виграти того разу. Таким чином він став першим темношкірим відкритим геєм, який переміг у цій категорії. 

І, звичайно, він все одно був найстильнішою зіркою червоної доріжки. Як і завжди. 

Біллі Портер з'явився на червоній доріжці "Еммі"-2021 у кольє за 1 млн доларів - Фото 4

 

Статті на тему