UA
RU

Burberry прикрасить Лондон під час Тижня моди

Редагувати переклад

Burberry запустили проєкт Burberry Streets, в межах якого планують прикрасити Лондон у фірмові кольори і принти під час Тижня моди. 

Burberry прикрасити Лондон під час Тижня моді-Фото 1

Британський модний бренд Burberry запустив арт-проєкт Burberry Streets. Його планують проводити по всьому світу, а от почнуть з Лондона. А саме — прикрасять місто у фірмові кольори і принти під час Тижня моди. 

«Захоплюючі враження, інсталяції та події розгортатимуться по всьому місту. Кожна з них демонструватиме знакові елементи бренда. Зокрема, клітинку в синьому кольорі, трояндовий принт і нещодавно переосмислений дизайн лицаря Equestrian Knight», — розповідають у компанії. 

Burberry прикрасити Лондон під час Тижня моді-Фото 2

Проєкт Burberry Streets розпочинається у лондонському кафе Norman’s, яке славиться традиційною британською кухнею. Кафе буде оформлене у фірмову блакитну клітинку. Під час Тижня моди в Лондоні фудтрак Norman’s з’явиться на Стренді та площі герцога Йоркського. Прапори із зображенням троянди майорітимуть над Бонд-стріт. На Пікаділлі показиватимуть зимову рекламну кампанію. Лондонські таксі декорують принтом в англійські троянди. А на доріжках і в парках намалюють лицаря — символ Burberry. 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Secret London (@secret.london)

Проєкт присвячено початку продажу першої колекції нового креативного директора Деніела Л. А також — запуску оновленого сайту електронної комерції. У жовтні Burberry Streets з’явиться в Сеулі та Шанхаї.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Burberry, Instagram / Norman's cafe

Читайте також: «ГАБРІЕЛЬ ШАНЕЛЬ. МОДНИЙ МАНІФЕСТ»: НОВА ВИСТАВКА В ЛОНДОНСЬКОМУ МУЗЕЇ ВІКТОРІЇ ТА АЛЬБЕРТА

Статті на тему