Чоловік говорить: Андрій Моськін та Андреас Білоус, дизайнерський дует Andreas Moskin

Редагувати переклад
Андрій Моськін та Андреас Білоус - дизайнерський дует, які першими в Україні заснували преміум-бренд чоловічих костюмів, які зараз вдягають селебріті. Їхній бренд Andreas Moskin щойно випустив першу святкову колекцію для дрес-коду black tie, яка отримала назву Idée fixe.

Чоловік говорить: Андрій Моськін та Андреас Білоус, дизайнерський дует Andreas Moskin-Фото 1

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Андреас Білоус: Відповідь уже криється у запитанні. Чоловік насамперед повинен бути справжнім, без лапок, а це, в моєму розумінні, означає бути щирим, правдивим та рішучим у своїх діях та словах, тобто бути собою. Насправді в епоху постправди це не таке вже й легке завдання.

Андрій Моськін: Справжній чоловік виявляє сміливість та впевненість у собі, незалежно від обставин. Його визначає не тільки зовнішній вигляд, але й внутрішній дух. Він може виглядати стильно як у військовій формі, так і в елегантному костюмі. Важливо, щоб він не боявся викликів та вмів проявляти свою справжню сутність у будь-яких ситуаціях.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Андреас Білоус: Гадаю, основний урок полягав у тому, що коли ти берешся за якусь роботу, потрібно доводити її до кінця, при тому робити це із максимальною віддачею, відповідальністю та націленістю на найвищий результат.

Андрій Моськін: Від батьків я отримав вміння бути самостійним. Вони навчили мене нести відповідальність за свої вчинки та виконувати свої обіцянки. Ці цінності стали основою для мого особистого і професійного розвитку.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Андреас Білоус: У дитинстві та юності ти багато в чому залежиш від думок й оцінок інших людей — батьків, наставників, вчителів. Усі ці люди дуже важливі, варто до них дослухатися, але є моменти в житті, коли варто почути винятково себе і робити вибір. Так, я здобував освіту реабілітолога, проте глибоко в душі мене вабила творчість і я вирішив всуціль змінити професію, яка згодом продиктувала інший стиль життя. Це було моє “після” — момент, коли я став вільним та незалежним.

Андрій Моськін: Поворотний момент у моєму житті відбувся із зміною професійного напрямку. За освітою я — гірничий інженер, але я обрав іншу сферу діяльності, кардинально змінивши свої професії та стиль життя. Ця зміна була важливим етапом, і я вдячний за те, що змогли розвивати творчість, яка насправді проявлялася ще з дитинства.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Андреас Білоус: У будь-яких сферах мене драйвить розвиток — особистий, професійний, фізичний, духовний. Очевидно, що будь-який розвиток нерозривно поєднаний із творчістю та систематичною роботою. І дуже цікаво спостерігати, коли у твоєму житті Чогось не було, проте після кропіткої роботи, Воно з’являється і це по-своєму дивовижно. Ще п’ять років тому у нас не було власної фабрики, а тепер вона є, вона працює на повну потужність і мотивує нас створювати усе нові й нові моделі. Маємо подібну ситуацію: у нас зараз немає бутика у Парижі, проте мене страшенно надихає, що він обов’язково буде, а після Парижа з’явиться ще новий виток розвитку. По суті, перебувати у постійному процесі розвитку — це неймовірний драйв.

Андрій Моськін: Для мене життя — це постійна можливість розвиватися, яка полягає в постійній роботі над собою, як на особистому, так і професійному рівні. Мене завжди поганяє бажання тримати себе в тонусі, як фізично, так і духовно. У роботі мене драйвить бажання створювати постійно нове і незвичайне. Я вірю в силу викликів, які приводять до росту та розвитку. Збільшення команди та географії бренду для мене — це ще один шлях до досягнення нових висот.

Чоловік говорить: Андрій Моськін та Андреас Білоус, дизайнерський дует Andreas Moskin-Фото 2

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Андреас Білоус: Людина дуже багатогранна істота і знайти себе вповні — це, мабуть, завдання не на одне життя. Я однозначно знайшов себе у професійній сфері, проте це трапилося насамперед тому, що постійно шукаю себе у духовності, яка пронизує усе наше життя. Бути у гармонії зі своїм духовним “Я” — це щоденна робота, тому я вже багато років практикую тибетські системи зцілення та молитовні афірмації. Підсилюю це все щоденними ритуалами, які допомагають тримати життєвий баланс — склянка води вранці, пробіжка, йога та вдячність собі та Всесвіту за кожну мить цього життя.

Андрій Моськін: Вважаю, що так, проте завжди цікаво розкривати нові грані себе в улюбленій сфері та вдосконалюватися.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Андреас Білоус: Звісно, успіх можна виразити у кількісних показниках, однак куди важливіше бачити живі позитивні емоції від якомога більшої кількості наших клієнтів. Тож успіх — це завжди внутрішнє відчуття, яке спричиняє певна подія, яка, можливо, в інших не викликає таких емоцій або залишається непоміченою. Так, для мене успіхом було бачити наш костюм на червоній доріжці під час церемонії вручення Оскару. А зараз успіхом буде — коли наш продукт буде на 100% українським, від тканин до найменших деталей.

Андрій Моськін: Успіх для мене — це зустріч інших людей, які носять одяг від Andreas Moskin, і спостереження за тим, як вони змінюються, відчуваючи себе впевнено, коли одягають костюм. Радість та приємне здивування людей, які відкривають для себе, що наші луки створені в Україні, також є для мене важливими моментами успіху.

Як виглядає ваш стандартний день?

Андреас Білоус: Останній місяць мої дні починаються зі світанком – вдячністю собі та всесвіту. Далі – молитовні афірмації. Після цього я іду гуляти із собачками, а потім на пробіжку. На пробіжці до мене долучається Андрій Андрійович, а тоді, якщо маємо достатньо часу, то ще трішки займаємося йогою – робимо привітання сонцю. Після цього можемо проходити ще пару кіл й обговорювати план дня. Дуже любимо разом поснідати, бо за цим сніданком, так би мовити, вирішуються глобальні питання. І врешті-решт ми пірнаємо в роботу в класичному розумінні — спочатку працюємо із командою офісу, обговорюємо усі процеси, що не стосуються безпосередньо виробництва, а вже тоді їдемо на фабрику і працюємо над новими колекціями. Ближче до вечора плануємо зустрічі із партнерами.

Андрій Моськін: Мій день починається зі спорту або медитації, за якою слідує сніданок і активна робота з командою. Тиждень розписаний, кожного дня я роблю акцент на різних аспектах бізнесу, включаючи процеси, продажі, піар, сервіс, розробку нових продуктів та зустрічі з партнерами.

Які якості партнера для вас важливі?

Андреас Білоус: Ми завжди намагалися передати бренду свої особисті якості, особливо авантюризм, рішучість та креативність. І нам, власне, цікаві люди, які, можливо, ще не знають як зробити, але точно знають, що зроблять і зроблять це якісно. Важливо, щоб в людині був присутній здоровий дух авантюризму у поєднанні із аналітичним розумом, який би не дозволив “пуститися берега”. Загалом дуже хочеться, щоб цінності партнера резонували із нашими цінностями так, щоб разом ми могли реалізовувати грандіозні ідеї.

Андрій Моськін: Інтелігентність, інтелектуальність, креативність та бажання підсилити один одного є ключовими якостями, які я ціную в партнерах.

Чоловік говорить: Андрій Моськін та Андреас Білоус, дизайнерський дует Andreas Moskin-Фото 3

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Андреас Білоус: Прагматична людина, яка цінує винятково матеріалі речі. Ми це чітко зрозуміли, коли почалось повномасштабне вторгнення. Ця війна насправді показала, хто в команді слідує нашим цінностям, а хто переслідував свої власні інтереси й дуже швидко покинув компанію. Так залишилися найсправжніші, адже в цьому житті є щось більше, ніж гроші. Заробити гроші завжди можна, але їх треба заробити разом і в моменти, коли вони заробляються легко, і в моменти, коли вони заробляються важко.

Андрій Моськін: Людина, яка є егоцентричною, не зможе бути поруч зі мною. Я ціную залученість, командність та відповідальність у всіх відносинах, робочих чи особистих.

Яка матеріальна річ – найцінніша для вас та чому?

Андреас Білоус: Я хотів би сказати, що це фабрика Andreas Moskin, але це більше, ніж річ, це ціла історія, це люди, це атмосфера та настрій. Це, власне, той невидимий фундамент, на якому стоїть наш бренд. Треба сказати, що коли почалася повномасштабна війна, то найбільше часу ми проводили саме там. Можливо, тому, що у складні часи важливо триматися базових фундаментальних речей.

Андрій Моськін: Найціннішою для мене є власне виробництво. Це мій другий дім, місце з особливою енергією, де моя команда і я не лише працюємо, але і святкуємо важливі події у житті бренду та команди. Це місце, в яке я нон-стоп вкладаю свої зусилля та енергію.

Що ви вважаєте  в житті найбільш важливим? Що найменш важливим?

Андреас Білоус: Найбільш важливим у житті є віра й довіра. Озираючись назад, розумію, що без цих основоположних речей багато чого прекрасного і важливого в моєму житті могло й не відбутися. Життя стає повноцінним коли у ньому присутня віра — віра в себе, у свою команду, у справу, яку ти робиш. Інколи вона працює парадоксально, інколи закономірно, однак усе неминуче трапляється в результаті нашої віри. Ми дуже вірили у наш бренд і тепер можемо бачити результати. А найменш важливе — відволікатися від справжнього життя на такі другорядні речі, як короткотривалі тренди й скороминущу славу. Мабуть, якби ми зосереджувалися на трендах та хайпі, то у нас не вийшло б створити успішний бренд.

Андрій Моськін: Найбільш важливим для мене є відносини та звʼязки, саме на цьому варто робити акцент. Я вважаю, що формуючи та підтримуючи правильні стосунки, я завжди буду успішним, оскільки люди підтримуватимуть у будь-якій ситуації. Найменш важливим для мене є погоня за миттєвою успішністю та славою. Я вірю у створення міцного та надійного фундаменту бренду, який з часом принесе очікувані результати.

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?

Андреас Білоус: Гадаю, що найкращий приклад — це “1984” Орвелла. Книга, у якій дуже тонко, а водночас зрозуміло зображено усе безглуздя війни й тоталітарного режиму. Власне, суспільний інтерес до книги із початком вторгнення говорить сам за себе — книга не зникає із топів продажу ось уже скільки часу. Щоправда, дуже шкода, що не всім дано зрозуміти послання цього геніального тексту.

Андрій Моськін: Мені чомусь одразу на думку приходить пісня «Ой у лузі червона калина». Цей твій став символом сьогодення, гімном нескореності та впевненої віри у перемогу.

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: АКТОР НОВРУЗ ХІКМЕТ, ВИКОНАВЕЦЬ ГОЛОВНОЇ РОЛІ В «ЛЯ ПАЛІСІАДІ» 

Статті на тему