UA
RU

Чонгук із BTS — новий глобальний амбасадор Calvin Klein

У команді Calvin Klein з’явилася нова зірка. Учасник південнокорейського гурту BTS Чонгук став новим глобальним амбасадором бренда. 

Чонгук із BTS – новий глобальний амбасадор Calvin Klein-Фото 1

Співак вже знявся у рекламній кампанії весняних колекцій Calvin Klein. На світлинах він позує у новому стилі. Чонгук приміряв вбрання 90-х — прямі джинси, білу футболку з логотипом і джинсову сорочку вільного крою.

Чонгук із BTS – новий глобальний амбасадор Calvin Klein-Фото 2

Другий образ співака стилісти склали із класичних джинсів і укороченої джинсової куртки. Джинси посадили нижче, щоб було видно спідню білизну з брендованою резинкою на поясі. 

Чонгук із BTS – новий глобальний амбасадор Calvin Klein-Фото 3

Джонатан Боттомлі, міжнародний директор з маркетингу Calvin Klein, розповів, як компанія обирала нового амбасадора:

Чонгук із BTS – новий глобальний амбасадор Calvin Klein-Фото 4

«Ми пишаємося тим, що виявляємо глобальні і актуальні таланти, чий культурний вплив і цінності збігаються з нашими. Чонгук — один з найпопулярніших артистів світу. Він володіє рідкісною здатністю взаємодіяти з міжнародною аудиторією за допомогою своїй музики та стилю. Нам пощастило і ми раді, що він приєднався до команди Calvin Klein».

Цього сезону Чонгук приєднався до акторів Майкла Б. Джордана і Аарона Тейлор-Джонсона, які також знялися у рекламі білизни та одягу популярного американського бренда Calvin Klein. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Calvin Klein

Читайте також: ТІЛЬДА СВІНТОН СТАЛА ОБЛИЧЧЯМ КОРЕЙСЬКОГО БРЕНДА SULWHASOO

Статті на тему