Мейсі Вільямс і Рубен Селбі – дме, що приділяє особливу увагу тому, щоб виглядати в об’єктивах папараці найбільш гармонійно.
Існує повір’я, що люди, які ідеально підходять другові, схожі. Втім, обдурити долю завжди можна, адже сучасний сегмент fashion-індустрії, який має на увазі парні виходи, навіть людей, що не нагадують зовні, перетворює не завжди гармонійні половинки в єдине ціле.
Продовжуючи тему сім’ї на marieclaire.ua вивчаємо правила складання couple-looks за прикладом найстильнішої та найкрасивішої пари сучасності — зірки “Ігр Престолів” Мейсі Вільямс та її бойфренда – співзасновника модельної агенції Рубена Селбі. За обов’язком служби молодій людині доводиться постійно стикатися з замовниками, які працюють в індустрії моди, а тому очевидно, чому в закоханих виходить настільки майстерно робити парні виходи.
Правила гри дуже прості: необхідно дослухатися думки другої половинки, а також розмірковувати не штампами, а образними виразами. Не треба розуміти “парність” нарядів занадто буквально, адже часом півтони та натяки виграють на тлі принципової однотипності.
Зверніть увагу, на те, як круто Рубен і Мейсі обігрують аналогічний принт, вибираючи хоч і однотипний фасон, але принципово різні кольори. Завдяки досить великому і об’ємному орнаменту увага концентрується не на тому, що тони джемперів відрізняються, а на тому, що здається ніби гігантські лого-деталі буквально перетікають з одного светра на інший. Також зауважте, що низ може бути збережений в одній стилістиці, але подано під різними кутами. Рубен дотримується мілітаристського стилю, тоді як Мейсі віддає перевагу класичному деніму.
У першому ряду показу Chanel не було більш гармонійної пари, а все завдяки тому, що Селбі і Вільямс розуміють, що на вигляд однаковий принт можна обіграти нестандартно. Центральний елемент – клітина в пастельних відтінках, але гра із зефірними і волошковими тонами виступає тим самим сполучною ланкою. І тоді навіть відмінності у характері принта та фактурності матеріалів не мають жодного значення.
Читай також: Золотий стандарт багатозадачності
І знову наша зоряна пара звертається до улюбленого стильного прийому, продовжуючи гру з картатими матеріями. Інтуїтивно, Мейсі віддає перевагу більш об’ємному і помітному орнаменту, тоді як Рубен залишається вірним куди більш витонченим візерункам. Класична контрастна гама, практично однакові білі сорочки та краватки — не єдиний мотив, що об’єднує. couple-look. Так, бойфренд юної зірки не соромиться повторити макіяж своєї коханої. Чоловіки, а ви готові на такий вчинок в ім’я кохання та своєї другої половинки?
І навіть у тих випадках, коли гарна пара закоханих йде второваною доріжкою, їм все одно вдається виглядати не банально, а незвично. Так, Мейсі дійсно копіює стиль хлопця, вибираючи замість класичного плаття варіант смокінгу, а як взуття віддає перевагу черевикам на тракторній підошві. Але, разом з тим, цибуля виглядає свіжо саме завдяки тому, що Рубен, розуміючи свою маскулінність, робить ставку на силу.
На крайньому показі бренду Dior Рубен та Мейсі продемонстрували гору майстерності складання парних образів. Класику нюди вони показали з погляду двох абсолютно різних стилів, але завдяки одному відтінку і ці луки виявилися дуже вдалими. Селбі віддає перевагу класичному тренчу, тоді як Вільмс йде ще далі, і зненацька з’являється в об’ємному анораку. Аксесуари одного модного будинку — ще один плюс у скарбничку їхнього вміння складати парні образи.
Серед сучасних закоханих модно одягатися так, як це донедавна робив Бред Пітт. Згадайте, з ким би не зустрічався чудовий виконавець ролі Бенджаміна Баттона, він завжди зовні був схожий на свою другу половинку. Чи намагався він таким чином вторити бажанням своїх подружок або просто намагався стати ближче з ними, нам не впізнати, але сегмент парних образів став популярним ще з 1990-х років.
Проблема нинішніх пар у тому, що вони розуміють спільність луків занадто буквально. Couple-fashion – не про андрогінності або унісексі, а про те, як можна за допомогою одягу перечекати не лише свої внутрішні відчуття, а й відношення до партнера.