Edit page title Елтон Джон представив свою першу колекцію очок
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Елтон Джон представив свою першу колекцію очок - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Елтон Джон представив свою першу колекцію очок

Редагувати переклад
Дивно, що тепер співак вирішив створити власну лінійку, а не зробив цього раніше.
Елтон Джон представив свою першу колекцію очок-Фото 1

Instagram/@eltonjohn

Згадуючи Елтона Джона, на думку відразу приходити блискучий блейзер і незмінні окуляри з об'ємною оправою. І ось, виконавець вирішив, що час створити власну лінійку іміджевих очок, разом з мережею оптик Sam's Club. Цією новиною поділилося видання WWD.

Причому кожна пара пов'язана з особливим моментом у житті артиста, наприклад, модель “Rocketman” названа на честь однойменного хіта, а пара “A-list” характеризує пік кар'єри Елтона Джона. Також у лінійці є модель "Prodigy", яка символізує сходження зірки та її трансформацію від юного хлопця до видатного піаніста.

У колекції є щось особливе для кожного. Не має значення, ким ви є, ви завжди можете залишатися собою. Справа не тільки в окулярах, а й у тому, щоб змінити те, як люди бачать себе,

- каже Елтон Джон.

Читайте також: Легендарна спадщина: Кім Кардашьян показала результат колаборації SKIMS із Fendi 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширень Elton John (@eltonjohn)

Крім того, що колекція іменитого виконавця з'явиться вже в кінці тижня в мережі оптики Sam's Club, частина коштів від продажу піде в благодійний Фонд Елтона Джона з боротьби зі СНІДом.

 

Статті на тему