UA
RU

Як Balenciaga: IKEA представила свою спідницю-рушник за 16 євро

Шведська компанія IKEA надихнулася колекцією Balenciaga Весна 2024 і представила свою спідницю-рушник. Ціна — 16 євро замість 695-ти. 

Як Balenciaga: IKEA представила свою спідницю-рушник за 16 євро-Фото 1

Вчора зіркою мережі стала спідниця-рушник із колекції Balenciaga Весна 2024. Французький Модний дім представив на сайті нову рекламну кампанію. Серед речей, які з’явилися у продажі, була й спідниця-рушник із махрової бавовни. Спідниця довжиною до коліна з ремінем і гудзиками має вигляд пов’язаного на талії махрового рушника. Але найбільше здивувала ціна новинки — 695 євро.

Як Balenciaga: IKEA представила свою спідницю-рушник за 16 євро-Фото 2

Тож сьогодні на цей інформаційний привід зреагувала маркетиногова команда шведської компанії IKEA. У соцмережах з’явилася реклама рушника Vinarn:

«Представляємо нову спідницю Vinarn Towel Skirt. Необхідна модна річ сезону Весна 2024», — жартома представили рушник в IKEA. 

Як Balenciaga: IKEA представила свою спідницю-рушник за 16 євро-Фото 3

До речі, рушник в IKEA стилізували так само, як і на сайті Balenciaga. Вони поєднали бюджетну спідницю-рушник зі штанами і худі. Навіть підібрали схоже взуття та окуляри. На відміну від подіумної спідниці за ціною 695 євро, рушник коштує всього 16 євро. Його зроблено із бавовни і віскози. З додаткових плюсів — простіший догляд. Рушник IKEA можна прати у машині. Спідницю-рушник Balenciaga треба доглядати у хімчистці.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: IKEA, Balenciaga

Читайте також: НОВА КОЛАБОРАЦІЯ: ПЛЯШКА З СЕКРЕТОМ EVIAN X COPERNI

Статті на тему