UA
  RU

  Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття

  Редагувати переклад

  Найкращі образи зірок на церемонії відкриття 70-го кінофестивалю Канна.


  Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.

  У Франції стартував ювілейний 70-й міжнародний Канський кінофестиваль - одна з найзначніших подій у світовій кіноіндустрії. Цього року головою журі був призначений відомий іспанський режисер та сценарист Педро Альмодовар. Роль провідної церемоній відкриття та закриття фестивалю дісталася акторці Моніці Белуччі. 


  Двотижневий кіномарафон розпочався з прем'єри фільму Арно Деплешена «Примара Ісмаеля» з Маріон Котійяр та Шарлотта Генсбург у головних ролях. За головний приз — «Золоту пальмову гілку» — боротиметься 18 картин, серед яких фільм українського режисера Сергія Лозниці «Кротка» (A Gentle Creature), знятий за мотивами однойменної повісті Федора Достоєвського. 

  Урочиста церемонія відкриття фестивалю зібрала рекордну кількість зірок світової величини. Червоною доріжкою Палацу фестивалів пройшлися Ума Турман, Джулліана Мур, Емілі Ракатовські, Белла Хадід, Джесіка Честейн, Лілі-Роуз Депп та інші. Пропонуємо помилуватися найкрасивішими вбраннями знаменитостей.

  Дивіться також: Найефектніші вбрання Met Gala 2017


  Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття.Канни-2017: найкращі образи з червоної доріжки церемонії відкриття -фото 21

  Статті по темі:

  Звук, камера, мотор: перші гості Канського кінофестивалю-2017  Знай наших: український режисер претендує на головний приз Канського кінофестивалю

  Педро Альмодовар очолить журі Канського кінофестивалю


  Найкращі сукні церемонії «Оскар-2017»

  Фото: Gettyimages

  Статті на тему