UA
  RU

  KEEPSTYLE представляє колекцію POSE — присвячену красі тіла

  Редагувати переклад

  «Люди придають гігантське значення виду оболонки, що називається Т І Л О М, забуваючи про існування двадцяти одного грама душі, який просто випаровується наприкінці життєвого циклу».

  У новій осінній колекції бренд KEEPSTYLE розповідає про тіло як про унікальний витвір мистецтва. Ідея колекції POSE розповісти про те, що бути влюбленим у своє тіло не просто нормально, а єдиний правильний шлях.

  KEEPSTYLE представляє колекцію POSE — присвячену красі тіла-Фото 1

  KEEPSTYLE представляє колекцію POSE — присвячену красі тіла-Фото 2

  KEEPSTYLE представляє колекцію POSE — присвячену красі тіла-Фото 3

  KEEPSTYLE представляє колекцію POSE — присвячену красі тіла-Фото 4

  «Нам пощастило жити в годину, коли наше тіло належить нам самим: у плані самовираження, пізнання та сексуальності. З'явилася потреба подружитися з тілом, навчитися працювати з його енергією. Адже тепер ми знаємо, що в єднанні своїх бажань і рухів лежить величезний кайф», — розповідає основниця бренду Лера Куткова.

  POSE дивує новим для бренду, вибором тканин, саме з їх допомогою, розкривається ідея колекції. Так у POSE представлені топи, лонгсліви та боді з різних видів сітки.
  В основі кольорової палітри колекції тілесні відтінки: ванільний, пісочний, шоколадний. Не залишилися осторонь і яскраві слогани, характерні для KEEPSTYLE: "i'd like to be naked", "light my fire" і "today call me mistress".

  KEEPSTYLE представляє колекцію POSE — присвячену красі тіла-Фото 5

  KEEPSTYLE представляє колекцію POSE — присвячену красі тіла-Фото 6

  KEEPSTYLE представляє колекцію POSE — присвячену красі тіла-Фото 7

  KEEPSTYLE представляє колекцію POSE — присвячену красі тіла-Фото 8

  Читай також: Онлайн-фестиваль «7+7» покаже кіно найкращих режиссерів України та Великобританії

  «Ми не маємо контролю за своїм тілом, ми не вибираємо, ким народжуватися. Ми вибираємо тільки ті, як нам ставитися до себе і до оточення. І якби я могла вплинути на світ, я б попросила людей відноситись до всіх із любов'ю», — каже героїня кампанії Тола.

  KEEPSTYLE представляє колекцію POSE — присвячену красі тіла-Фото 9

  KEEPSTYLE представляє колекцію POSE — присвячену красі тіла-Фото 10

  KEEPSTYLE представляє колекцію POSE — присвячену красі тіла-Фото 11

  KEEPSTYLE представляє колекцію POSE — присвячену красі тіла-Фото 12

  «Абсолютно шкірна дівчина гарна в будь-якій вазі і не потрібно ніколи гнатися за ідеалом, бо його немає. Важливо носити те, що хочеш ти, у чому тобі комфортно і у чому ти відчуваєш себе максимально впевнено, адже навіть на кастингах багато дівчаток беруть на роботу завдяки харизмі та впевненості в собі. Головне — це відчувати своє тіло, розуміти, що саме йому зараз потрібно, дякувати та любити», — зазначає Яна — дівчина, яка взяла участь у зйомці рекламної кампанії бренду KEEPSTYLE.

  Колекція вже доступна для замовлення на сайті KEEPSTYLE.

  Instagram бренду @keepstyle

   

  Статті на тему