UA
  RU

  Онлайн-фестиваль «7+7» покаже кіно найкращих режисерок України та Великобританії

  Фестиваль відбудеться з 14 вересня по 3 листопада на сайті 7plus7.takflix.com. Подія ініційована онлайн-кінотеатром Takflix у співпраці з London Short Film Festival (LSFF) за підтримки Українського культурного фонду та Британської ради в Україні.


  Протягом семи тижнів на сайті фестивалю відбудуться безплатні покази короткометражних фільмів видатних й молодих режисерок України та Великобританії, номінанток і лауреаток відомих фестивалів, а також освітні онлайн-події про жінок на екрані та в кіноіндустрії.

  Онлайн-фестиваль «7+7» покаже кіно найкращих режисерок України та Великобританії-Фото 1


  Мета фестивалю — збільшити видимість жінок-режисерів в сучасній кіноіндустрії та популяризувати цінності рівноправ’я, взаємоповаги, інклюзії та різноманіття. 

  Щотижня протягом фестивалю по два фільми (з України та Великобританії) будуть відкриті до безплатних показів на територіях України та Великобританії.

  Онлайн-фестиваль «7+7» покаже кіно найкращих режисерок України та Великобританії-Фото 2


  В межах фестивалю будуть показані знакові чорно-білі фільми. Це  авангардний фільм-сновидіння «Полуденні тенета» (1943) уродженки Києва Майї Дерен, освітньо-пропагандистські стрічки «Жінці про жінку» (1930) української режисерки Ївги Григорович та «Перемоги у фітнесі: 4 і 20 струнких дівчат» (1940) британки Мері Філд. Їх доповнить псевдодокументальна стрічка на основі архівних матеріалів «Я хочу стати секретаркою» (2006) відомої британської кінофеміністки Сари Вуд.

  Онлайн-фестиваль «7+7» покаже кіно найкращих режисерок України та Великобританії-Фото 3

  Читай также: Новый клип MONATIK “С.О.В.А?”: Трехмерная компьютерная анимация и город Ритма  До програми увійшли й кіноновела «Офелія» з альманаху «Три історії» (1997) визначної української режисерки Кіри Муратової, а також короткий метр «Бузок» (2017) Катерини Горностай — володарки Срібного ведмедя Berlinale та гран-прі Одеського міжнародного кінофестивалю за стрічку «Стоп-Земля».

  Онлайн-фестиваль «7+7» покаже кіно найкращих режисерок України та Великобританії-Фото 4


  Будуть показані стрічки режисерок, які діляться поглядом на актуальні проблеми сучасності, зокрема «Пелюшковий торт» (2021) Анастасії Бабенко, «Ендо-кінець» (2019) Еліс Сібрайт, «Зв’язок» (2018) Жанни Озірної, «Весела ніч» (2012) Мюріель д’Ансембур та «Після розставання» (1988) Анетт Кеннерлі. А також автобіографічний фільм «Тіло красиве» британсько-нігерійської режисерки Нгозі Онвур, яка стала першою чорношкірою жінкою у Сполученому Королівстві, чий художній фільм було показано у кінотеатрах. 

  Онлайн-фестиваль «7+7» покаже кіно найкращих режисерок України та Великобританії-Фото 5

  До програми потрапили й анімаційні короткометражні стрічки — «Я та моя кремезна дупа» (2020) Єлизавети Письмак та «Чого вона хоче» (2012) Рут Лінгфорд


  Програмними директорами фестивалю виступили Надія Парфан, кінорежисерка та засновниця онлайн-кінотеатру Takflix, та Філіп Ілсон, артдиректор та співзасновник LSFF.

  Онлайн-фестиваль «7+7» покаже кіно найкращих режисерок України та Великобританії-Фото 6

  Спікер(к)и та теми освітньої програми будуть анонсовані незабаром.

  Фестиваль проходить за підтримки Українського культурного фонду та Британської ради в Україні.

  Офіційний сайт

  Instagram

  Facebook

  Статьи по теме
  x
  x