UA
RU

Керівником Gap став Річард Діксон із Mattel

Редагувати переклад

Річард Діксон, який керував Mattel, призначений президентом і головним виконавчим директором компанії Gap Inc.

Керівником Gap став Річард Діксон із Mattel-Фото 1

Компанія Gap Inc. оголосила про призначення нового керівника. Ним став презитент компанії Mattel Річард Діксон. Виконувати нові обов’язки він почне з 22 серпня 2023 року. У Gap Inc. пояснили, чому обрали саме цього кандидата: 

«Річард володіє безцінним досвідом у сферах, важливих для роботи, яку Gap Inc. проводить для довгострокового зміцнення компанії. І ми дуже раді, що він керуватиме компанією під час переосмислення майбутнього потенціалу Gap Inc. та її відомих американських модних брендів».

Раніше на посаді президента та головного операційного директора Mattel Річард Діксон відродив такі бренди, як Barbie, Hot Wheels і Fisher-Price, та зробив компанію лідером галузі. Він контролював інноваційну стратегію, дизайн, розвиток, бренд-маркетинг і управління франшизою. Раніше Діксон працював виконавчим директором Bloomingdale’s. Також він був співзасновником gloss.com, першого онлайн-магазину люксової косметики.

Компанія Gap Inc. володіє брендами Old Navy, Gap, Banana Republic і Athleta. Вважається, що вони визначили американський стиль і зробили моду доступною для мільйонів громадян. Gap Inc. — найбільша американська компанія, яка виробляє і продає одяг, аксесуари та засоби особистої гігієни.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Gap Inc.

Читайте також: МАРКО БІЗЗАРРІ ЙДЕ З GUCCI

Статті на тему