UA
RU

До Дня закоханих: Mamour Paris представив колекцію екологічно чистих прикрас

Редагувати переклад
До Дня святого Валентина французький ювелірний бренд Mamour Paris представив свою колекцію екологічно чистих прикрас, створених із перероблених матеріалів та створених як данину поваги стародавньому мистецтву.

До Дня закоханих: Mamour Paris представив колекцію екологічно чистих прикрас - Фото 1

Mamour Paris – це екологічний французький ювелірний бренд із Парижа, що спеціалізується на створенні сучасних сімейних реліквій та культових прикрас. Бренд понад усе цінує майстерність та екологічність, тому прикраси створюються вручну і в цьому їхня справжня цінність.

У Mamour Paris поєднання сучасності, вишуканості та поваги до традицій предків створює ідеальний баланс між культовими та сучасними прикрасами, які здаються просоченими спогадами про минуле. Ці сучасні вироби символізують містичну глибину та космічні інтерпретації сузір'їв, покликані захопити наших клієнтів у подорож.

До Дня закоханих: Mamour Paris представив колекцію екологічно чистих прикрас - Фото 2
До Дня закоханих: Mamour Paris представив колекцію екологічно чистих прикрас - Фото 3

Читайте також: THINKING G – португальський бренд трикотажу з українським корінням

Ода подорожі між віками та культурами, втілена в міріадах тонких та вишуканих талісманів, скульптурних кілець, браслетів з езотеричними підвісками, намиста, прикрашених орнаментами, зробленими вручну, а іноді й бархатистими з перламутром перлини Мело.

До Дня закоханих: Mamour Paris представив колекцію екологічно чистих прикрас - Фото 4

Ювелірні вироби, від яких захоплює дух та навіває приємні романтичні спогади.

Статті на тему