UA
RU

Автівка у пуховику: нова колаборація Mercedes-Benz та Moncler

Mercedes-Benz і Moncler створили арт-об'єкт, який поєднує фірмові продукти двох брендів — позашляховик G-Class та гірськолижний пуховик. 

колаборація Mercedes-Benz та Moncler

Об'єкт назвали Project Mondo G і презентували на шоу The Art of Genius у Лондоні. Представники компаній зізналися, що це партнерство принесло несподіваний досвід, бо дизайнерам довелося з’єднати те, що сдавалося неможливим — грубі геометричні форми гелендвагена і м’які плавні лінії стьобаного текстилю.  

колаборація Mercedes-Benz та Moncler

В результаті вийшов Project Mondo G — вражаюча скульптура вагою 2,5 тонни, яка має вигляд суворої автівки, ніби вбраної в затишну куртку. 

колаборація Mercedes-Benz та Moncler

На скульптурі є промовисті елементи. Наприклад, величезна застібка-блискавка символізує практичність і універсальність обох виробів — автомобіля та куртки. Груба патина на капоті — знак того, що ці речі функціональні і люди їми регулярно користуються. Глянцеві блискучі поверхні — символ роскоші. Сніг навколо демонструє здатність і позашляховика, і пуховика витримувати найсуворіші природні умови. 

колаборація Mercedes-Benz та Moncler

Для Moncler це — перша співпраця з автомобільним брендом. А от Mercedes-Benz у модному світі з 1995 року. Компанія підтримує тижні моди і молодих дизайнерів.

Автор: Яна Панюшкіна

Відео: Mercedes-Benz

Читайте також: КРАСА БЕЗ ВІКУ: ЯК ПРИПИНИТИ ЕЙДЖИЗМ ТА ЗВІЛЬНИТИСЬ ВІД СТЕРЕОТИПІВ 

 

Статті на тему