UA
RU

Колекція нагрудних платків від Indposhiv. На створення принтів надійшли воєнні фотографії, які пам'ятає кожен українець.

Редагувати переклад
Український бренд Indposhiv створивши благодійну колекцію нагрудних платків на тему війни, яку розв'язала росія проти України. Принтами до колекції стали воєнні фото, які пам'ятає кожен українець.

INDPOSHIV 5

Український бренд Indposhiv створивши благодійну колекцію нагрудних платків з принтами української художниці Tinna Tihonenko @tihotak на тему війни, яку розв'язала росія проти України. До колекції увійшло три хустини. На першому хустинці — зруйнований будинок, без стіни, але із елементом віри в те, що Україна переможе і залатає цю рану «вишиванкою». На другий — епізод з підірваним мостом у Ірпені, яким мали евакуювати мирне населення. На третій — момент прощання людей на залізниці, які, можливо, більше ніколи не побачаться. «Кожен із персонажів ілюстрацій — це Український Герой, якого ви зможете носити під серцем», — додають автори колекції.

INDPOSHIV 6

INDPOSHIV 2

INDPOSHIV

INDPOSHIV 7

«Ніхто не забуде цієї трагічної години війни, яка охопила Україну. Дропом платків «March 2022» ми розпочинаємо колекцію «Війна в Україні» і запрошуємо вас долучитися до збору коштів на підтримку волонтерів, які допомагають рятувати людей із гарячих точок. З кожного платка 500 грн ми передаємо волонтерам із Маріуполя.», — зазначено на Інстаграм-сторінці бренду. 

Вартість кожного платочка — 2000 гривень. Усю колекцію із трьох платків можна придбати за 5000 гривень.

Фото та текст: Інстаграм-сторінка @indposhiv_official

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ДИЗАЙНЕРИ У ВІЙНУ: DZHUS

Статті на тему