UA
RU

Роман з минулим: колекція Prada Осінь-Зима 2024

Редагувати переклад

Креативні директори Prada Міучча Прада і Раф Сімонс представили нову жіночу колекцію сезону Осінь-Зима 2024 під час Тижня моди у Мілані. 

Роман з минулим: колекція Prada Осінь-Зима 2024-Фото 1

Під час Тижня моди у Мілані Міучча Прада і Раф Сімонс представили колекцію Prada Осінь-Зима 2024, де поєднали моду з фрагментами історії. Вони намагалися сформувати сучасність із спогадів. 

Роман з минулим: колекція Prada Осінь-Зима 2024-Фото 2

Прада і Сімонс додали до стереотипного сучасного одягу історичні елементи. Немов вбудували їх у байкерські куртки, бомбери, трикотаж. Водночас переробили традиційні чоловічі матеріали на жіночі, поєднав вовну з шовком. 

Роман з минулим: колекція Prada Осінь-Зима 2024-Фото 3

З іншого боку, дизайнери переосмислили кліше жіночності, додаючи до строгих моделей банти, оборки та волани. Ідею колекції підкреслили аксесуари — капелюхи, сумочки, окуляри.

Роман з минулим: колекція Prada Осінь-Зима 2024-Фото 4

«Знання історії не лише інформує сучасника, а й визначає його. Одяг відсилає до різних епох та інших часів. Минуле — це знаряддя, інструмент для навчання. Його використовують тут, щоб спробувати винайти щось нове. Однак ця колекція — не інтелектуальне дослідження, а емоційна реакція на ідеали краси, які все ще залишаються резонансними», — розповіли у Prada. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Prada

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ БРЕНДИ TAMAR KEBURIA, J’AMEMME ТА GASANOVA ПРЕДСТАВИЛИ КОЛЕКЦІЇ НА LONDON FASHION WEEK

Статті на тему