Edit page title Lake представили лукбук нової колекції
Edit meta description Український бренд Lake представили цибук колекції сезону осінь-зима 2016. Головним мотивом осінньо-зимової колекції Lake під назвою Metamo

Close edit interface
UA
RU

Lake представили лукбук нової колекції

Редагувати переклад

Український бренд Lake представили лукбук колекції сезону осінь-зима 2016 року.

SW7A0790 копія

Головним мотивом осінньо-зимової колекції Lake під назвою Metamorphosis стали трансформації живої природи, які пропускає через себе та переосмислює людина. Метаморфози і визначили основні форми та образи колекції. Їх відрізняють прямі та строгі лінії та колірна палітра стадій цвітіння артишоку – від ніжно-рожевого до темно-фіолетового. Сама квітка артишоку то тут, то там з'являється у вигляді великих принтів або акуратних аплікацій.

Стилістика бароко мала великий вплив на головні образи лукбука, укладені в гобеленових малюнках жакардових костюмів, крої рукавів на високому манжеті, кольорових візерунках на взутті та рукавичках-мітенках. Особливо наголошує на бароко обрана для фотосесії локація – це старовинний особняк графині Уварової.

Дизайнери наголосили на багатофункціональності своєї колекції. При правильному комбінуванні будь-яка модель може стати як повсякденним, і вечірнім вбранням. У колекції використані жаккард, шерсть, шовк, органза, кашемір.

[metaslider id=33497]

Статті на тему