UA
RU

Літаки. Сонце. Небо: дроп від Indposhiv Select на підтримку українських дітей

Редагувати переклад
Трио платків Indposhiv Select з лаконічними і водночас глибокими назвами, на створення яких нас вдохновили дитячі очі, які ніколи не обманюють — у них відразу вбачається радість і страх, захоплення чи смуток. Так з'явився другий дроп до Дня Захисту дітей-2022, коли дитячі мрії та життя щоденно обриває війна. 

Indposhiv Select 3

В основу колекції лягли мотиви дитячих малюнків, що відбиралися протягом місяця. Твори було адаптовано та покладено на шовкове полотно із яскравим обрамленням, адже, незважаючи на ужас, що принесла війна, дитяче світло не згасити. Шкіряний платок дуже яскравий, хоча і відображає трагічні події — сховища, військову техніку та палаючі будівлі. Так, платок під назвою «Сонце» символічно має обрамлення в кольорах прапору України та зображує незламність. У «Літаках» передається відчуття страху від перебування у підземних сховищах, а «Небо» сповнене вірою у перемогу та Збройні сили. Вартість одного примірника — 2000 гривень, а весь дроп буде коштувати 5000 гривень.

Цього разу, 500 гривень з кожного продажу будуть йти до Фонду «ЛАДА», який наразі активно допомагає мамам і дітям, що вимушено покинули будинки і знаходяться на Заході України. Зокрема, цілодобово функціонує всеукраїнська безкоштовна гаряча лінія підтримки батьків 0800500313 та чат  https://golada.org/garyacha-liniyaгаряча, де консультують на актуальні теми від оформлення паперів до збереження грудного вигодовування в період стресу Крім цього, Фонд започаткував навчальний курс для мам, що вирішили вийти на роботу чи розпочати власне справу і розробляє адаптаційні гайди для жінок та дітей. 

Indposhiv Select 2

Indposhiv Select

Тріо «Літаки. Сонце. Небо. є другою лінійкою після дропу платків «March 2022», що розпочав колекцію «Війна в Україні» і запрошує всіх долучитися до збору коштів. Тепер кожен може носити під серцем частину дитячого світогляду та допомогти тим, хто так цього вимагає.

Читайте також: ЩО КАЖУТЬ УКРАЇНСЬКІ ДІТИ, ВИМУШЕНІ ПЕРЕХОВУВАТИСЯ В БОМБОСХОВИЩАХ

Статті на тему