UA
RU

Меган Маркл об'єдналася із улюбленим брендом заради благодійності

Редагувати переклад

Герцогиня Сассекська знається на моді, а тому використовує її навіть благочинним способом.

Меган Маркл об'єдналася із улюбленим брендом заради благодійності-Фото 1

Меган Маркл та один з її найулюбленіших модних брендів Cuyana пропонують жінкам повертатися на роботу стильно. Благодійний fashion-фонд Smart Works опікується жінками, які потребують допомоги найбільше, вже багато років.
Cuyana віддасть на благодійність 500 класичних тоутів вартістю 248$ кожна британській організації з розширення прав та можливостей жінок, патроном якої з 2019 року є і Меган Маркл. Саме цю модель тоутів каліфорнійська герцогиня обожнює носити у повсякденному житті.
«Smart Works інвестує в жінок, аби запевнити їх в тому, що вони можуть процвітати на будь-якому робочому місці, а Cuyana — це компанія, створена жінками для жінок, тому, як на мене, такий дует — ідеальний варіант», — відмітила Меган Маркл у заяві.
Організація, яка опікується дев’ятьма центрами у Сполученому Королівстві, допомагає безробітним жінкам з консультаціями щодо кар’єри та гардеробу, надаючи їм одяг для співбесід, а вже після працевлаштування — капсульний гардероб у діловому стилі. Відтепер розкішні шкіряні сумки стануть головною прикрасою благодійної організації.
 
Сама Меган Маркл була помічена із чорною шкіряною сумкою від Cuyana кілька разів. Так, наприклад, саме із таким аксесуаром вона з'явилася на Вімблдоні у 2019 році, а також коли відвідувала жіночий центр у Ванкувері 2020 року. А під час вечірки з народження спадкоємця у 2019 році Маркл подарувала класичний тоут кожній із гостей.
 
Меган Маркл об'єдналася із улюбленим брендом заради благодійності-Фото 2
 
 
Крім сумок герцогиня Сассекська полюбляє й інші вироби компанії. Так, наприклад, вона є власницею кашемірового пальта, панами, сережок та анораку — всі авторства Cuyana.
Згадуючи лінію одягу, яку вона створила у 2019 році на користь благодійної організації разом із кількома роздрібними торговцями Великобританії, Маркл додала у своїй заяві: «Подібно до колекції Smart Set, яку ми створили багато років тому для Smart Works, ця співпраця підтримуватиме жінок у Великобританії, у найскладніші для них часи».
Окрім запуску ініціативи Smart Set герцогиня Сассекська допомагала одягати клієнтів для співбесід у Smart Works та брала участь у відеосесіях зі свого нового дому в Каліфорнії. Ніщо не може зупинити колишню актрису від виконання своїх обов'язків у благодійній організації.
«Ми знаємо, що коли жінка має чудовий вигляд та почувається самою собою, вона може змінити свою життя», — розповіла СЕО Smart Works Кейт Стівенс, додавши, що тоути «принесуть щастя та впевненість у собі сотням жінок, яких підтримує організація».

Статті на тему