UA
RU

Меттью Вільямс йде з Givenchy

Редагувати переклад

Американський дизайнер Меттью Вільямс покидає французький Модний дім Givenchy. Він йде з посади креативного директора 1 січня. 

Меттью Вільямс йде з Givenchy-Фото 1

Американський дизайнер Меттью Вільямс покидає Givenchy. Він був креативним директором французького Модного дому протягом трьох з половиною років. Як зазначається у заяві Givenchy, Вільямс піде з посади 1 січня 2024 року. Причини розставання та інформація щодо того, хто стане новим креативним директором, наразі не повідомляється. 

Меттью Вільямс починав кар’єру, створюючи сценічне вбрання для Каньє Веста. У 2015 році він заснував власний лейбл 1017 Alyx 9SM. Нещодавно Вільямс знайшов нового інвестора для бренда. Ним став підприємець з Гонконгу Адріан Чен. Тож, можливо, дизайнер сконцентрується на роботі у 1017 Alyx 9SM. 

«Керувати творчим напрямком Givenchy, як я сказав, коли прийшов у 2020 році, було мрією всього життя. Протягом цих трьох років я прагнув увічнити спадщину Юбера де Живанші. Водночас представляючи своє творче бачення. Я хотів би щиро подякувати за цю неймовірну можливість», — зазначив Вільямс у заяві. 

Керівництво Модного дому також подякувало Меттью Вільямсу:

«Його колекції, рішуче творчі та сучасні, викликали нову динаміку та знайшли свою аудиторію. Бажаємо йому успіхів у наступних починаннях».

Останніми роботами Меттью Вільямса для Givenchy стануть чоловіча та жіноча колекції сезону Осінь-2024. Поки не буде оголошено нового креативного директора, дизайном колекцій Givenchy займатиметься команда студії.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Paolo Roversi / LVMH

Читайте також: САРА БЕРТОН ЙДЕ З ALEXANDER MCQUEEN

Статті на тему