UA
  RU

  Міні-я: Дочка Хайді Клум вперше знялася сольно для обкладинки журналу 

  Редагувати переклад
  Через 20 років після того, як мати Льоні стала першою в історії Гламур Німеччина "Дівчиною з обкладинки". 
  
  Міні-я: Дочка Хайді Клум вперше знялася сольно для обкладинки журналу -Фото 1

  Льоні Клум продовжує слідувати второваною доріжкою, яку послужливо підготувала для неї її мама Хайді. 


  16-річна модель, що подає надії, знялася для своєї першої сольної обкладинки журналу Гламур Німеччина на честь 20-річного випуску — через два десятиліття після того, як Хайді стала першою зіркою обкладинки журналу у 2001 році. В образах з пишними рукавами та сукнях із квітковими принтами Льоні виглядає як міні-копія її знаменитої мами. 

  «Дякую всім тим, хто зробив мою першу одиночну обкладинку такою особливою. Це честь, яку я рада поділити зі своєю мамою Хайді Клум, яка була першою в історії Гламур Німеччина дівчиною з обкладинки”, — написала Лєні в Інстаграмі під фото своєї власної обкладинки. 16-річний підліток також додала оригінальну історію глянцю 2001 року, віддавши шану Хайді Клум. 


  Звичайно, 47-річна супермодель не змогла не приділити дещо вітальних постів своєї дочки.  

  “Не можу пишатися тобою більше, Лєні Клум". 

  Також у четвер Льоні поділилася з передплатниками тим, як вона готується до зйомок, та запостила кліп, у якому мама Льоні Хайді пробирається до її гримерки, щоб привітатись. 


  Читай також: Леді Гага приміряла весільну сукню на зйомках фільму “Дім Гуччі” 

  Коли юної моделі робила макіяж, Лєні запитали, у яких ситуаціях мама бентежила її найбільше. Льоні, сміючись, розповіла, що це відбувається в ті моменти, коли мама підвозить її машиною, з якої лунає дуже потужна музика, до школи. 

  Міні-я: Дочка Хайді Клум вперше знялася сольно для обкладинки журналу -Фото 2  “Щоб зупинитись, потрібно стати у лінію, і всі діти підходять, щоб подивитися. Я відчиняю двері машини, а мама включає музику ще голосніше, підспівує. Я так збентежена зазвичай, що намагаюся якнайшвидше вийти з автомобіля. Але цього давно не відбувалося через те, що поки що ми всі навчаємося в онлайн-режимі”. 

  Вперше Льоні опинилася у полі зору громадськості минулого року, коли вперше знялася у фотосесії — разом зі своєю мамою для німецької Мода. На обкладинці дует матері та дочки одягнений у неоново-яскраві костюми. 


  Міні-я: Дочка Хайді Клум вперше знялася сольно для обкладинки журналу -Фото 3

  Зараз, коли її дочка вже досить доросла, Хайді неймовірно рада, що Льоні вирішила піти її стопами. 

  “Коли вона відкривала Тиждень моди у Берліні, я першими побачила її ходу. На підборах вона виглядала як справжня модель. Для мене це справжній вибух мозку – спостерігати, як вона працює. Особливо тому, що це було перше, що ми зробили разом, а тепер вона ходить на знімальні майданчики сама”. 


  “Це неможливо спостерігати за тим, як вона працює. Вона приходила до мене на знімальному майданчику постійно, і вона не боїться камер. Я знімалася в "Топ-моделі по-німецьки", а Лені постійно робила те саме, що й дівчатка-конкурсантки. Наприкінці кожної зйомки, коли камери вимикалися, вона говорила, що тепер її черга. Вона довго займалася моделлінгом, і їй щиро подобається”. 

   

  Статті на тему