Модні уроки від найяскравішої світської левиці століття – як закохати в себе мільйони, і залишитися самою собою.
Коли весь світ спостерігав за перегонами озброєння Радянського Союзу та Америки, у Штатах відбувалася ще одна динамічна боротьба. Дві сестри боролися за звання наймоднішої жінки століття, а також за любов народу та визнання бомонду. Лі Радзивілл – молодша сестра легендарної Джекі Кеннеді (згодом Онассіс), яку обожнювали письменники на чолі з Труменом Капоте та авангардні дизайнери. Нею захоплювалися Ів-Сен Лоран, Олег Кассіні, а вже у ХХI столітті Кароліна Еррера, Майкл курс и Джамбаттіста Валлі. Актриса, дизайнер інтер’єрів та “серце” імперії Armani, над добробутом якої Лі працювала 10 років
Саме Радзивілл Джекі зобов’язана своєю популярністю та званням “модної ікони”. Через стільки років можна сміливо говорити, що саме Лі була культовою fashion
-Символом. Звичайно, Джекі любили як першу леді, але професіонали модної індустрії саме Лі називали “стильнішою сестрою”. Її часто виставляють заздрісною тінню Джекі, але правда в тому, що без Радзивілл Кеннеді не була б відома як модна особистість. Стиль Лі надихає досі, тому вчимося на прикладах найкращих – представляємо 6 правил гардеробу чудової “Царівни Лебідь”.
Лі Радзівіл за все своє довге життя (ікона стилю ХХ століття померла лише минулого року у віці 85 років) жодного разу не зраджувала свого стилю. Лаконічні, базові відтінки з рідкісними, але яскравими спалахами кольору, діловий дрес-код, що діє в рамках навіть світських заходів, а також любов до верхнього одягу. У її гардеробі зустрічаються і монохромні пальта, і хутряні вироби елемент богемного шику. Проте, її справжнє кохання — всілякі пончо і Кейп. Лі любила закутуватися, а не накидати — тендітна фігурка дозволяла експериментувати з найсміливішими силуетами.
Читай також: Фінал UFW Season No Season: Українська мода така, якою її бачать молоді дизайнери
Не було жодного дня, щоб Лі Радзивілл кудись не поспішала, організовувала чи не керувала. Вона перепробувала всі можливості, але справжнє покликання знайшла у світі моди. У 25 років вона вже організовувала Тиждень моди у Брюсселі — амбітну заяву як для “золотої дівчинки”. Довгий час вона працювала на бренд Armani, по суті побудувавши концепцію модного будинку з нуля, організовуючи найгучніші події. Її діяльність і важливість позначилися на гардеробі: безліч шовкових блуз і білих сорочок, приталених і вкорочених жакетів, спідниць-олівців, водолазок. Але найбільша її fashion-прив’язаність залишалася незмінною – штани вільного крою. Вальяжні, “які летять” і розслаблені.
Лі Радзівіл на відміну від своєї старшої сестри воліла речі монохромні, а відтінки прості та зрозумілі. Навіть якщо в її гардеробі і з’являлися яскраві кольори, вони легко перекривалися чорно-білою класикою. І не важливо, в якому саме вигляді “базова гама” була представлена - в геометричних чи футуристичних принтах, комбінаціях мережива та фактурної шерсті чи простої “шкільної” концепції.
Мабуть, найранішим коханням та щирою прихильністю Лі Радзивілл були сукні-футляри. Стиль 1960-х мав на увазі наявність класичного “міні” у гардеробі кожної жінки. Витончена фігура Лі дозволяла їй носити такий силует повсюдно – вона виглядала як модель у мініатюрі. Роман із модою у Радзівіл зав’язався ще в дитинстві, але продовжився лише завдяки її чудовому почуттю прекрасного та тонкого смаку.
Читай також: Він криється в деталях. Організатори про те, як працюють івенти у сфері fashion
Лі, як і її старша сестра, любила витрачати гроші на найрозкішніші речі. Проте, завжди одягалася з такою витонченістю, що дорікнути її марнотратству, вульгарності або спрощеному до крайності шику було складно. Хутра — чи не єдина fashion-деталь у гардеробі Лі, яка мала настільки навмисну претензійність. Проте, у ХХ столітті саме цей знаковий fashion
код був показником стилю. Тим більше, що навіть соболя та норки під чуйним керівництвом витонченої Радзивілл ставали шикарною. кежуальністю.
Тільки жінка дуже впевнена може дозволити собі носити “хижі” принти з гідністю, що заслуговує на поклоніння. Чи в усьому завжди залишалася жінкою-аристократкою. Грація, витонченість, тонке почуття чудово — здається дивним, що серед архівних знімків Радзивілл її можна знайти одягненою в принти, створені за мотивами «дикої природи». “Зебра”, “леопард”, “пітон” – якщо ви шукайте правила інтеграції “звірячих” елементів стилю в свій гардероб, то краще звернутися до самої “королеви модної індустрії”.
В історії можна простежити досить випадків, коли за натурою яскравіша, харизматична і екстравагантна молодша сестра незаслужено залишалася в тіні старшої. Тієї, що більше пощастило або за правом народження, або з волі випадку. Принцеса Маргарет та королева Єлизавета II, Шарлотта та Енн Бронте, Джекі та Лі Був’є.
На захист Радзивілл можна навести незаперечний факт покоління їй не простих обивателів, а творців, богеми, світських левів та найталановитіших людей ХХ століття. Модні правила, які узаконила Лі, досі залишаються непорушними. Якщо коротко, то щоб залишатися завжди “в тренді” необхідно одягатися так, як велить серце. Лише у тому випадку, коли емоційна сторона та візуальна збігаються, можливий справжній успіх.