UA
RU

Оголені душі: Вічно модне осіннє пальто, та його 7 актуальних іпостасей 2020 року

Редагувати переклад
Йдеться про найвірніший, класичний і надійний вибір, особливість якого полягає в елегантності відтінку. 
Оголені душі: Вічно модне осіннє пальто, та його 7 актуальних іпостасей 2020 року-Фото 1

Не потрібно далеко ходити, щоб знайти наймодніше пальто осінньо-зимового сезону 2020/21. Секрет стильного утепленого образу дуже простий, адже вся його суть полягає лише в одній акцентній деталі, без якої будь-який силует відразу стане менш цікавим та стильним. Більш того, навіть найлаконічніше пальто стає рангом вищим, якщо ви врахували рекомендації, яким вже давно слідують усі завсідники стрітстайл-хронік. 

Оголені душі: Вічно модне осіннє пальто, та його 7 актуальних іпостасей 2020 року-Фото 2

Нескладно здогадатися, що говоримо ми не про деталі, фурнітуру або фасон. Найбільшу важливість восени 2020 року має відтінок, і наймоднішим для сегменту верхнього одягу з легкістю стає класичний та вічно актуальний беж. Його різні відтінки також відповідають запитам сучасної моди, тому у вас є повний карт-бланш на вибір кольорів в межах одного спектру. Карамель, золотистий капучино або класичний camel - вибирайте тон залежно від ваших уподобань та особливостей індивідуального типажу. А ми поки що продемонструємо вам 7 найстильніших варіантів поєднання наймоднішого тону осені 2020 та актуальних форматів стильних пальто. 

Оголені душі: Вічно модне осіннє пальто, та його 7 актуальних іпостасей 2020 року-Фото 3

Нашивки 

Ні, йдеться не про мілітаристські шеврони — стилізація під військові образи в такий напружений час виглядає верхом цинізму. Краще повернутися до філософії “дітей квітів”: кохатися, і носити класичні пальта з яскравими та об'ємними флористичними деталями. Найстильніший варіант представлений у колекції Оскар de la Рента - бежевий драп перетворюється на магію квітів. 

Оголені душі: Вічно модне осіннє пальто, та його 7 актуальних іпостасей 2020 року-Фото 4

Хутро 

Не зовсім справедливо називати шубу пальто, але особливість даного пункту полягає в тому, що навіть ознака розкоші потрібно носити у класичному та вічному модному відтінку. Восени 2020 року всі любительки дорожнечі повинні придивитися до варіантів верхнього одягу, продемонстрованих модним будинком Hermes, щоб зрозуміти, що еталітарна фактура може легко йти в парі з особливостями вуличної моди. 

Оголені душі: Вічно модне осіннє пальто, та його 7 актуальних іпостасей 2020 року-Фото 5

Читай також: Тренди осені 2020: Реінкарнація культового образу принцеси Діани

Лялечка 

Різниці стилів, актуальних восени 2020, не знають меж, а тому поряд з кежуальними трендами можна легко помітити і більш рафіновані, елегантні та складніші. Пальто міні-формату у стилі лялька-лялька - Знахідка бренду Марк Jacobs. У подібному за старих часів можна було часто помітити Джекі Кеннеді — перша леді любила речі елегантні та кокетливі. Великі гудзики і відкладний комірець мікротренди, що лише посилюють цінність верху. 

Оголені душі: Вічно модне осіннє пальто, та його 7 актуальних іпостасей 2020 року-Фото 6

стьобана 

Дуті куртки та пальта раніше вважалися ознакою несмаку та зайвої прості. Справа в тому, що дівчата, які воліють носити подібний верх, неправильно поєднували його з іншими деталями. Адже, як відомо, мистецтво комбінаторики не менш важливе, ніж уміння розбиратися в актуальних трендах. Бренд Нermes радить поєднувати стьобане пальто у бежевому забарвленні з буржуазним гардеробом, ключовими рисами якого є пліссе, гольфи та високі чоботи. 

Оголені душі: Вічно модне осіннє пальто, та його 7 актуальних іпостасей 2020 року-Фото 7

мода-Простота 

Йдеться про найстандартніший і найпростіший варіант верхнього одягу, який свого часу уподобали бідняки в силу його функціональності. Пальто з капюшоном — не просто стильне придбання осені 2020 року, а перевірений століттями тренд. Мастодонт сегменту верхнього одягу. Макс Мара пропонує нагородити бюджетний тренд розкішним колірним обрамленням, щоб відразу зробити типовий дафлкот на кілька пунктів особливішим. 

Оголені душі: Вічно модне осіннє пальто, та його 7 актуальних іпостасей 2020 року-Фото 8

Читай також: Риси фемінізму: 9 осінніх трендів 2020, які додадуть у ваш образ концептуальності.

прорізи 

Шляхетне пальто у стилі королів, мушкетерів та знаті восени 2020 року стає як ніколи популярним. Саме зараз ми можемо спостерігати пік популярності кейпа, адже подібна модель заявлена ​​в осінньо-зимових колекціях найнесподіваніших брендів. Якщо поки що освоюєте мистецтво носити аристократичний верх, краще підглядати ідеї образів у класиків світу моди. Кароліна Еррера и Elie Saab допоможуть вам впоратися з ознакою знаті з легкістю та впевненістю. 

Оголені душі: Вічно модне осіннє пальто, та його 7 актуальних іпостасей 2020 року-Фото 9

Романтика 

Пальто формату негабаритний — перевірена роками практика класика, яка не застаріває, і залишається популярною серед модниць. Проте, часи повальної демократизації та утилітарності настав час змінювати еклектичним віком, ключовою особливістю якого має бути мікс вищого і нижчого. Так, Мах Маra пропонує доповнювати традиційне пальто відтінку. верблюд розкішними рюшами, модними за часів королеви Вікторії. Нестандартний підхід до пояснення простих речей працює безвідмовно.  

Вже давно інсайдери модної індустрії визначили беж ключовим кольором, що виділяє їх у натовпі простих громадян, не обтяжених знаннями про fashion-індустрію. Важко пояснити прагнення модників до комбінації різних тонів нюди, але, мабуть, секрет такої популярності полягає у перевагі скандинавського стилю над іншими. Жителі півночі ратують за простоту, класику і розслабленість. Саме тому чорний колір, незважаючи на його універсальність, відходить на другий план, поступаючись місцем складнішому, але разом з тим комфортному і затишному нюду.  

Восени 2020 року вибирайте стильне пальто не за певними силуетними особливостями, а в першу чергу виходячи з міркувань колористичного мислення. Біж здатний перетворити верхній одяг, а класичну форму зробити не просто надійним, але дуже розкішним, дорогим і респектабельним. Бути, а не здаватися - тепер це прислів'я можна легко впроваджувати і у ваш сезонний гардероб. 

Статті на тему