UA
RU

Окрилені: 5 найвпливовіших ангелів Victoria's Secret

Редагувати переклад
Аналітична компанія вирахувала, хто з ангелів Victoria's Secret найбільш авторитетний у соціальних мережах.

Топ-5 найвпливовіших ангелів Victoria's Secret

Всі ми захоплюємося красою та силою волі ангелів Victoria's Secret. Адже щоб стати учасницею дефіле, яка «пурхає» по подіуму, потрібно не тільки мати гарні зовнішні дані, а й бути готовою годинами працювати в спортзалі.

Я знаю, якими потім і сльозами дається підготовка до цього шоу, і була його частиною, це був мій десятий показ,

− написала відомий ангел Victoria's Secret Бехаті Прінслу напередодні паризького показу у 2016 році. Намібійська модель пропустила шоу, оскільки стала мамою.

Читайте також: Місто ангелів: показ Victoria's Secret у Парижі

Не дивно, що представниці відомої американської марки білизни є рольовими моделями для мільйонів шанувальниць по всьому світу, які мріють про успіху, а кількість передплатників їхніх соціальних мереж зростає щодня.

Експерти аналітичної компанії D'Marie вирішили піти ще далі і визначити найвпливовіших моделей Victoria's Secret. Для цього було проведено дослідження соціальних мереж дівчат, що носять звання ангела, яке ґрунтувалося на спеціальному алгоритмі, що включає 24 критерії оцінювання. В результаті вийшов такий рейтинг:

1. Перше місце дісталося Адріані Ліміщо цілком передбачувано. 35-річна топ-модель з Бразилії підписала контракт з Victoria's Secret у 1999 році і досі блищить на подіумі, будучи при цьому однією з найоплачуваніших моделей світу.

Найвпливовіші ангели Victoria's Secret

2. На другому місці ще один "ветеран" Victoria's Secret Алессандра Амбросіо. 35-річна бразилійка представляє білизняний бренд з 2001 року.

Найвпливовіші ангели Victoria's Secret

3. 20-річна американська топ-модель Тейлор Хілл − новачок в «ангельській сім'ї» Victoria's Secret. Дівчина підписала контракт з американською маркою у квітні 2015 року, але це не завадило їй посісти у рейтингу третє місце.

Найвпливовіші ангели Victoria's Secret

4. На четвертому місці датська 23-річна топ-модель Жозефін Скрівер. Дівчина поповнила лави ангелів Victoria's Secret понад рік тому – у лютому 2016 року.

Найвпливовіші ангели Victoria's Secret

5. П'ятірку лідерів замикає 31-річна американська топ-модель Лілі Олдрідж. Вперше дівчина взяла участь у показі Victoria's Secret у 2009 році, а у 2010-му офіційно вступила до лав ангелів.

Найвпливовіші ангели Victoria's Secret

Статті на тему