UA
RU

Перша лінійка прикрас-трансформерів українського бренду ювелірних прикрас LOVE YOU

Редагувати переклад
LOVE YOU створивши особливу лінійку прикрас-трансформерів, до якої увійшли браслети, сережки, кольє та безліч підвісів до них. Прикраси стануть ідеальним ювелірним подарунком, що підкреслить любов до близької людини та особливі моменти разом.

Перша лінійка прикрас-трансформерів українського бренду ювелірних прикрас LOVE YOU-Фото 1

Цієї осені ювелірний бренд створив базові та мультифункціональні прикраси. До лінійки увійшли 2 види браслетів, 2 види кольє, 3 види сережок та понад 20 підвісів до них. Прикраси виготовлені з червоного, білого та лимонного золота. Усі елементи легко комбінуються, утворюючи понад 150 унікальних комбінацій.

Перша лінійка прикрас-трансформерів українського бренду ювелірних прикрас LOVE YOU-Фото 2

У розробці прикрас бренд звернув увагу на складність вибору подарунка для близьких. Прикраси-трансформери готова ідея для подарунка. Більше не треба щоразу витрачати годину на питання «Що подарувати?». Адже кожний наступний свято — привід поповнити колекцію підвісів. Дизайнери бренду намагалися створити ідеальний подарунок, здатний передати почуття та емоції виразніше за слова. Бренд надав можливість кожному підготувати персоналізований подарунок. Самостійно сформувати елементи прикрас між собою, додаючи підвіси. Доповнюючи базові елементи різними підвісами, людина створює власну історію, пов'язуючи кожний елемент із яскравим спогадом, який завжди буде поруч. Це не механічна покупка, а продумання до деталей сюрприз від серця.

Перша лінійка прикрас-трансформерів українського бренду ювелірних прикрас LOVE YOU-Фото 3

Читай також: Не перший вибір: Принц Монако Реньє III хотів бачити своєю дружиною замість Грейс Келлі іншу акторку 

Також дизайнери та ювеліри бренду дотримуються ідеї практичності та мультифункціональності дизайну. Прикраси-трансформери – це можливість швидко змінювати свій образ, по-різному використовуючи лише кілька елементів. Мінімум прикрас – безліч комбінацій, заміна однієї деталі – заміна всього образу. Одна деталь замість нового комплекту прикрас. Не обов'язково купувати нові прикраси. Достатньо лише обновити, придбавши підвіс до кольє чи сережок-конго, і старе прикраса відразу отримає нову життя і буде актуальним.

Перша лінійка прикрас-трансформерів українського бренду ювелірних прикрас LOVE YOU-Фото 4

LOVE YOU – ювелірний експерт у мистецтві подарунків. Це не просто про стиль і естетику, а в першу чергу, про любов до близьких і рідних людей: можливість надихнути на посмішку та виразити свою любов у всіх її проявах. Соціальна місія бренду – розвиток культури дарування подарунків з приводу і без. Особливістю ювелірного бренду стало саме виробництво — всі прикраси виготовляються в Україні.

Перша лінійка прикрас-трансформерів українського бренду ювелірних прикрас LOVE YOU-Фото 5

Прикраси-трансформери вже доступні магазинах LOVE YOU та на сайті ювелірного бренду з безкоштовною доставкою

Статті на тему